Veselská záloha dorostu HCT si odvezla očekávané body z ledu Velkých Popovic

09.01.2020 13:15, autor: Pavel Šácha

B-mužstvo dorostu HC Tábor importovala do svého domovského přístavu ve Veselí nad Lužnicí očekávané ligové vítězství z Velkých Popovic. Skóre zápasu druhého týmu tabulky s jeho doposud nebodujícími hostiteli ovšem nabralo požadovanou podobu až po rázné promluvě v šatně před poslední třetinou.

Slavoj Velké Popovice – HC Tábor B/Veselí 2:8 (1:2, 1:2, 0:4)

Branky vítězů: Zátopek (Šturma), Kovaříček (Zátopek, Mareš), Punda (Mareš, Makovec), Kolací, Koreš (Řehoř, Makovec), Kovaříček (Zátopek), Řehoř (Vylít), Svoboda (Sedlačík, Zátopek).
Sestava HC Tábor B/Veselí: Sviták – Vylít, Šturma, Punda, Klípa, Krch, Sedlačík, Svoboda, Kovaříček, Kolací, Mareš, Dohnal, Makovec, Řehoř, Zátopek, Koreš.

Utkání na velkopopovickém stadionku zhodnotil vedoucí hostujícího týmu Martin Makovec: „Od začátku bylo jasné, že jsme lepším týmem. Přestože se celé utkání hrálo na domácí straně kluziště, kluci si zřejmě mysleli, že se soupeř porazí asi sám. Místo aktivní přímočaré hry jsme hráli 'excelentně' za jejich brankou bez jakékoliv střelby. Soupeř moc příležitostí ke střelbě sice neměl, ale dokázal potrestat naše dvě chyby. Slovy trenéra jsme dvě třetiny hráli profesorský hokej. Po důrazné rozmluvě před třetí třetinou jsme dali během pěti minut tři góly, a pak už se zápas dohrával. Hra byla přerušována nespočtem zbytečných vyloučení na obou stranách. Přestože jsme vyhráli, musíme hodně zapracovat na disciplíně a koncovce.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality