U kormidla táborské druholigové party zůstávají Arpád Györi a Miloslav Čech

28.04.2020 00:05, autor: Pavel Šácha

Zklamání z nedokončených mistrovských bojů ještě ani neutichlo, a jejich účastníci už nesměle spřádají plány na nový ročník. Platí to také o táborském týmu, který se v uplynulé sezoně prodral zpět do elitních druholigových sfér, ale očekávaný útok na ještě vyšší mety už mu nastalá situace zhatila.

U kormidla táborské druholigové party zůstávají Arpád Györi a Miloslav Čech


V současnosti už soubor od Jordánu otočil list a pracuje na scénáři příští druholigovou sezonu. U kormidla mužstva zůstává úspěšný kouč Arpád Györi, jenž bude i nadále spolupracovat s asistentem Miloslavem Čechem.

Okolnosti, které uťaly sezonu a nepovolily mužstvu strávit její závěr společně, znemožnily i osobní setkání a rozhovory táborských činovníků s hráči. Prvotní komunikace na téma příští sezony se ovšem uskutečnila a podle slov manažera týmu Miroslava Voleny adresovala fanouškům kohoutů příznivou zprávu. „Všichni kluci předběžně projevili zájem v Táboře pokračovat i v příští sezoně. Výjimkou je pouze David Blažek, pro kterého by bylo hodně náročné skloubit hokej v Táboře se svými studijními povinnostmi,“ prohlásil Miroslav Volena s tím, že všechno další je otázkou probíhajících jednání s hráči, a to včetně potencionálních posil.

Forma letní přípravy a její případný harmonogram se řeší i ve spojitosti s aktuálními nařízeními vlády a táborské hokejové příznivce o ní budeme včas informovat. Podobu a systém příštího druholigového ročníku začnou svazoví činovníci skládat nejdříve po uzávěrce přihlášek do soutěže, která je stanovena na 22. května.               

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábior už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
Starší aktuality