Turnaj mladých nadějí oslaví o víkendu na táborském ledě už osmé narozeniny

27.03.2019 21:02, autor: Pavel Šácha

Jen týden po vydařeném klání starších žáků ožije na táborském stadionu další významná turnajová tradice. V sobotu a v neděli je na programu osmý ročník Turnaje mladých nadějí, ve kterém si to rozdají hráči ročníku 2009 a mladší (přípravka A).

Turnaj mladých nadějí oslaví o víkendu na táborském ledě už osmé narozeniny


Pořadatelé z HC Tábor zapsali do startovní listiny turnaje šest týmů. Vedle domácího výběru se divákům představí naděje Střelců Jindřichův Hradec, HC Příbram, Spartaku Žebrák, SC Kolín a HK Kralupy nad Vltavou. Tato mužstva si to rozdají každé s každým na 2 x 15 minut čistého času. Vítěz získá dva body, v případě remízy si soupeři rozdělí po bodu. Pro nejlepší tři týmy v konečném pořadí jsou připraveny poháry a medaile i diplomy a dárkové předměty, které si od Jordánu odvezou i zbylé celky. Rozdány budou pochopitelně také individuální ceny.

Sobotní program Turnaje mladých nadějí odstartuje už v 8 hodin zápasem HC Tábor s jindřichohradeckými Střelci a kolotoč devíti utkání se zastaví až zhruba o sedmé hodině večerní. V neděli začínají boje na táborském ledě o půl hodiny později a vyvrcholí přibližně v 15.45 hodin po duelu Střelců s Kolínem. Bezprostředně po něm zapečetí letošní ročník turnaj slavnostní vyhlášení výsledků.

Domácí „kohoutci“ budou útočit na nejvyšší mety a doufají v pomoc táborských hokejových fanoušků.        

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
 • B-tým se nepřihlásil do krajské ligy

  Po 27.05. |

  Mezi přihlášenými týmy do nového ročníku krajské ligy mužů (zatím) chybí B-mužstvo HC Tábor. Podle slov člena správní rady Miroslava Voleny ovšem padne definitivní verdikt na zasedání správní rady klubu v příštím týdnu.  

 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
Starší aktuality