Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem

07.04.2018 00:34, autor: Pavel Šácha

Na pozvání táborského odchovance Jiřího Rambouska, jenž působí v trenérských službách švýcarského Yverdonu, si táborští žáci ani v letošním roce nenechali ujít turnajovou účast v zemi helvetského kříže.

Táborští mladíci vyzdobili turnajovou misi ve švýcarském Yverdonu bronzem


Na švýcarské půdě zanechali hráči Tábora velmi dobrý dojem a vedle spousty doživotních zážitků a zkušeností s mezinárodním hokejem si domů přivezli bronzový úspěch. Ten je o to cennější, že se Kohouti představili v turnaji starších hráčů kategorie U15.
 „I přesto, že byl náš tým z většiny složený z hráčů U13, tak předváděl na turnaji super hru,“ nechal se slyšet vedoucí mužstva Lukáš Cícha..

HC TÁBOR - HC MONTHEY (SUI) 2:1
Branky Tábora: Ent (Koreš, Kundrát), Vylít (Kofroň, Duben).
Střely: 6:11.

HC TÁBOR - DUCS DIJON (FRA) 4:4
Branky Tábora: Koreš (O. Kolací, Kundrát), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent), Kundrát (Ent, Koreš).
Střely: 12:7.

HC YVERDON LES BAINS (SUI) - HC TÁBOR 1:1

Branky Tábora:  Kundrát (Ent).
Střely:
11:11.

REAL TORINO (ITA) - HC TÁBOR 0:1

Branky Tábora: Kofroň (Ent).
Střely: 11:19.

HC TÁBOR - LAUSANNE 4 CLUBS (SUI) 1:5

Branky Tábora: Kundrát (Kofroň).
Střely: 1:32.

V šestičlenném pořadí základní části obsadili Táborští 3. příčku, o čemž rozhodlo až skóre mezi Yverdonem a Táborem. Právě domácí tým se stal soupeřem Kohoutů také v semifinále. To se hráčům od Jordánu navzdory bojovnému výkonu nepovedlo a do finále zamířili Švýcaři, zatímco Tábor čekal souboj s italským Turínem, který se naopak stal jasnou záležitostí Jihočechů.   

HC YVERDON - HC TÁBOR 6:0
Střely:
13:8.

REAL TORINO - HC TÁBOR 0:7
Branky Tábora:
 Duben, Kundrát, Kundrát (Kofroň), Ent (Kundrát), Sabiniok (Koreš), Kolací (Koreš), Ent.
Střely: 8:14.

Sestava táborského týmu: Jansa, Noháč - Cícha, Eichler, M. Kolací, Hofman, O. Kolací (U14), Vylít (U14) - Ent (U15), Kundrát (U15), Koreš (U14), Kofroň, Kupka, Duben, Šindelář, Šťastný, Sabiniok, Lutovský.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Ing. Jan Tesař ukončil svou činnost v klubu

  St 19.09. |

  Z důvodů velké pracovní vytíženosti a zaneprázdnění, na vlastní žádost, ukončil u klubu svoji činnost dosavadní ředitel marketinku Ing. Jan Tesař. Vedení klubu mu tímto děkuje za jeho obětavou práci a přeje do dalších dnů hodně zdraví a úspěchů. Zároveň klub zveřejňuje, že tuto pozici prozatím obsazovat nebude.

 • Dorostenci po boji padli

  Čt 13.09. |

  Ani ze druhého kola extraligy dorostu si táborští mladíci noednesli bodovou výslužku. Po velkém boji s řadou šancí a výtečnými výkony brankářů podlehli ve čtvrtek hráčům Havlíčkova Brodu 2:3 a následně nedosáhli ani na bonusový čtvrtý bod v prodloužení, resp. v nájezdech.

  Více...
 • Hokej.cz si všiml gesta fair play

  Po 27.08. |

  Gesto táborského kapitána Jakuba Matušíka ze závěru utkání s Pelhřimovem neuniklo pozornosti sledovaného webu českého hokeje.  

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v Porubě

  Út 07.08. |

  Třiadvacetiletý Tadeáš Dvořák z táborské brankářské líhně se uchází o místo v brankovišti prvoligové Poruby. V loňském ročníku hájil tento mladý gólman barvy Kadaně a stihl i jeden extraligový start v dresu chomutovských Pirátů.

 • HC Tábor na jchokej.cz

  So 04.08. |

  Startu přípravy druholigového A-týmu HC Tábor se v povídání s koučem Arpádem Györim věnoval i web jchokej.cz.

  Více...
Starší aktuality