STARŠÍ DOROST: Táborští mladíci vykročili do ligy svědomitě a slaví plný bodový zisk

20.09.2016 01:28, autor: Pavel Šácha

Dvě vítězství si hned v úvodu nové mistrovské sezony zapsal do ligových statistik starší dorostenecký výběr HC Tábor. V obou případech skolil soupeře z Chrudimi a Krkonoš půltuctem vstřelených branek.

HC Chrudim - HC Tábor

0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Pátek, 16.9.2016 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - 1. Škoda (Kratochvíl), 21. Zavadil (Škoda, Kratochvíl), 29. Himpan (Harazin, Malý), 39. Holý, 50. Holý (Malý), 51. Kratochvíl.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Tesař, Adamec, Bouška, Čada, Jelínek, Víta - Zavadil, Škoda, Kratochvíl - Bednář, Škrdleta, Holý - Malý, Harazin, Himpan.

HC Tábor - HC Krkonoše

6:3 (0:1, 3:0, 3:2)

Neděle, 18.9.2016 15:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: Škoda 2, Škrdleta, Tesař, zavadil, Kratochvíl.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Tesař, Adamec, Duda, Čada, Jelínek, Víta - Zavadil, Škoda, Kratochvíl - Bednář, Škrdleta, Holý - Malý, Harazin, Himpan.


Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání v Chrudimi: „V pátek nás potěšil zodpovědný přístup kluků i kvalita hry, která měla solidní tempo i nápaditost. O podstatně výraznější vítězství nás připravila jen horší střelecká produktivita.“ Po utkání s HC Krkonoše: „V nedělním domácím zápase jsme z našeho předchozího výkonu přece jen slevili, ale i tak odvedli hráči solidní práci. Znovu můžeme litovat horšího zakončení, jinak mohlo být i tentokrát naše vítězství vyšší. Zisk šesti bodů je pro nás pochopitelně dobrým startem do sezony.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality