STARŠÍ DOROST: Táborští mladíci vykročili do ligy svědomitě a slaví plný bodový zisk

20.09.2016 01:28, autor: Pavel Šácha

Dvě vítězství si hned v úvodu nové mistrovské sezony zapsal do ligových statistik starší dorostenecký výběr HC Tábor. V obou případech skolil soupeře z Chrudimi a Krkonoš půltuctem vstřelených branek.

HC Chrudim - HC Tábor

0:6 (0:1, 0:3, 0:2)

Pátek, 16.9.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - 1. Škoda (Kratochvíl), 21. Zavadil (Škoda, Kratochvíl), 29. Himpan (Harazin, Malý), 39. Holý, 50. Holý (Malý), 51. Kratochvíl.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Tesař, Adamec, Bouška, Čada, Jelínek, Víta - Zavadil, Škoda, Kratochvíl - Bednář, Škrdleta, Holý - Malý, Harazin, Himpan.

HC Tábor - HC Krkonoše

6:3 (0:1, 3:0, 3:2)

Neděle, 18.9.2016 15:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Škoda 2, Škrdleta, Tesař, zavadil, Kratochvíl.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Tesař, Adamec, Duda, Čada, Jelínek, Víta - Zavadil, Škoda, Kratochvíl - Bednář, Škrdleta, Holý - Malý, Harazin, Himpan.


Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání v Chrudimi: „V pátek nás potěšil zodpovědný přístup kluků i kvalita hry, která měla solidní tempo i nápaditost. O podstatně výraznější vítězství nás připravila jen horší střelecká produktivita.“ Po utkání s HC Krkonoše: „V nedělním domácím zápase jsme z našeho předchozího výkonu přece jen slevili, ale i tak odvedli hráči solidní práci. Znovu můžeme litovat horšího zakončení, jinak mohlo být i tentokrát naše vítězství vyšší. Zisk šesti bodů je pro nás pochopitelně dobrým startem do sezony.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality