STARŠÍ DOROST: Táborští mladíci se trápili v zakončení, a tak vyšli opět naprázdno

19.02.2018 23:27, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr klesl po uplynulém víkendu na dno příčku své nadstavbové ligové skupiny. Porážka na ledě doposud poslední Kobry Praha i domácí neúspěch se sokolovským „béčkem“ Karlových Varů má stejného jmenovatele: neefektivní koncovku.

HC Kobra Praha - HC Tábor

6:4 (3:1, 2:2, 1:1)

Pátek, 16.2.2018 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Pauš (Adamec, Bednář), Adamec (Pauš, Přívozník), Přívozník (Adamec, Chocholoušek), Pauš (Chocholoušek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal, Lekeš - Šedivý, Jelínek, Kotounová, Blafka – Bednář, Adamec, Pauš, Chocholoušek, Přívozník, Malý, Knobloch, Melichar, Patrik Bouška.

HC Tábor - Energie Karlovy Vary

1:5 (0:2, 1:1, 0:2)

Neděle, 18.2.2018 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: Adamec (Himpan).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Šedivý, Jelínek, Pauš, Kotounová, Blafka, Patrik Bouška – Knobloch, Adamec, Himpan, Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Bednář, Malý, Melichar.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor:
„Znovu nás nejvíc zklamala střelba. Na Kobře jsme se dvakrát dotáhli na jeden gól, ale za takového stavu jsme třikrát trefili jen tyč a vyrovnat se nám nepodařilo. Se Sokolovem vypadá výsledek vcelku jednoznačně, ale poměr střel mluvil v náš prospěch. Bohužel jsme se nedokázali prosadit, i když je třeba přiznat, že soupeře podržel vynikajícím výkonem brankář.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality