STARŠÍ DOROST: Táborští mladíci měli o víkendu k ligovým bodům na míle daleko

16.01.2018 00:08, autor: Pavel Šácha

Členové nejstaršího mládežnického výběru HC Tábor si ve víkendovém ligovém dvojutkání náladu nevylepšili. V pátek marně bojovali na ledě kladenské „Pézetky“, o dva dny později doma nekladli výraznější odpor rivalovi z Písku. V obou případech ztratili naději na solidní výsledek v prostředním dějství.

PZ Kladno - HC Tábor

8:3 (2:0, 6:1, 0:2)

Pátek, 12.1.2018 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Kratochvíl (Petr Bouška), Melichar, Knobloch (Melichar).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Bartoň) – Petr Bouška, Šedivý, Štekr, Jelínek, Patrik Bouška, Pauš – Adamec, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Bednář, Malý, Knobloch, Melichar.

HC Tábor - IHC Králové Písek

0:7 (0:1, 0:4, 0:2)

Neděle, 14.1.2018 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň (Lekeš) – Adamec, Šedivý, Štekr, Jelínek, Patrik Bouška, Pauš – Bednář, Přívozník, Himpan, Barták, Chocholoušek, Kratochvíl, Malý, Knobloch, Melichar.


Jaroslav Himpan, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor – po utkání v Kladně: „Soupeř byl od začátku bruslivější a důraznější. O výsledku samozřejmě rozhodla druhá třetina, kdy se nám nepodařilo ze svých šancí snížit soupeřův náskok, a naopak domácí nás potrestali šesti góly. Závěrečnou třetinu se nám podařilo vyhrát, ale to už bohužel nic neřešilo. V posledních zápasech zaostáváme za soupeři v rychlosti, nasazení i proměňování vyložených šancí, což tento tým neskutečně sráží.“ Po utkání s Pískem: „Bohužel i tento zápas rozhodla druhá třetina. Při našem tlaku se soustředí jen na útok a z následných přečíslení soupeře dostáváme góly. V poslední době se na naší straně opakují stále stejné chyby: nedůraz a nedůslednost v zakončení vyložených šancí, špatný pohyb a nedůsledná obranná činnost celého týmu.“

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality