STARŠÍ DOROST: Táborští drželi i během dalšího nadstavbového víkendu bodový půst

13.12.2016 03:16, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor zatím marně čeká na první bodový zisk v nadstavbové části soutěže. V pátek mu ani kvalitní výkon nepomohl k úspěchu s favorizovaným Žďárem nad Sázavou. O dva dny později se vrátili s prázdnou z dlouhé cesty do Sokolova, kde sídlí B-mužstvo karlovarské Energie.

STARŠÍ DOROST: Táborští drželi i během dalšího nadstavbového víkendu bodový půst

HC Tábor - Žďár nad Sázavou

2:4 (0:1, 2:2, 0:1)

Pátek, 9.12.2016 15:30 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Zavadil (Tesař), Bouška (Čada).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Tesař, Duda, Bouška, Čada, Drhovský, Vávra – Zavadil, Škoda, Himpan, Adamec, Škrdleta, Harazin, Jelínek, Malý.

Energie Karlovy Vary - HC Tábor

7:5 (1:1, 4:2, 2:2)

Neděle, 11.12.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Škrdleta (Čada, Adamec), Škoda (Zavadil), Harazin (Adamec, Bouška), Bouška (Škrdleta), Himpan (Zavadil).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil, Lekeš – Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Vávra – Zavadil, Škoda, Himpan, Adamec, Škrdleta, Harazin, Jelínek, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání se Žďárem nad Sázavou: „Hrálo se velmi kvalitní utkání. My jme v něm podali hodně sympatický výkon a prali jsme se o výsledek až do poslední chvíle. Silný soupeř byl v utkání o trošku lepší a zaslouženě zvítězil. Kluci ale neprodali kůži lacino a při troše štěstí si mohli sáhnout alespoň na bod.“ Po utkání v Sokolově: „V neděli jsme výkon z pátečního zápasu rozhodně nezopakovali. Po dlouhé cestě jsme sice dali první gól, ale ten nás nepochopitelně uspokojil, a pak už jsme utkání nezvládli. Je to velká škoda, protože soupeř pro nás byl určitě hratelný.“    

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality