STARŠÍ DOROST: Táborský tým završil téměř neužitečné boje ve skupině o udržení

17.03.2015 23:02, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým HC Tábor v minulých dnech zapečetil svůj program v ligovém ročníku 2014/2015. Poté, co mu o maličký krůček unikla účast ve finálové skupině, byl nucený absolvovat zápasy, které měli pro další vývoj hráčů jen minimální užitečnost. Coby suverénnní vítěz skupiny o udržení, ve které rozdával knokauty jako na běžícím pásu, zakončili táborský celek sezonu výhrou ve Velkých Popovicích.

STARŠÍ DOROST: Táborský tým završil téměř neužitečné boje ve skupině o udržení

Slavoj Velké Popovice - HC Tábor

1:4 (0:2, 1:2, 0:0)

Pátek, 13.3.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Šimánek (Novák), Novák, Jansa (Kadilák, Šimánek), Kadilák (Jansa).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák (30. Lekeš) – Raiterman, Syrovátka, Trepka, Štěpán, Bouška – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Novák, Šimánek – Zavadil, Adamec.

 Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Do Velkých Popovic už jsme odjeli jen se třinácti hráči. Jedna pětka hrála za juniorku, za nás naopak nastoupili čtyři hráči z mladšího dorostu. Jednalo se v podstatě jen o povinné dohrání soutěže, ale i tak můžeme být rádi, že jsme sezonu zakončili vítězstvím.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality