STARŠÍ DOROST: Rozlučka ve vítězném stylu aneb konec dobrý, všechno dobré

03.03.2014 01:19, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor se rozloučil s letošním ligovým ročníkem nadmíru stylově. Po cenném vítězství ve Chrudimi si na domácím ledě bez starostí poradil se Strakonicemi a v konečném účtování ligové skupiny o udržení se posunul na konečné druhé místo.

STARŠÍ DOROST: Rozlučka ve vítězném stylu aneb konec dobrý, všechno dobré

HC Chrudim - HC Tábor

4:6 (0:2, 1:2, 3:2)

Pátek, 28.2.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Straka (Blažek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Kadilák (Růžek), Straka, Blažek, Jansa.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Veselý, Jindra, Růžek, Štěpán, Skalický – Blažek, Straka, Martin Novák – Kadilák, Nehoda, R. Veřtát – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

HC Tábor - HC Strakonice

6:1 (3:0, 0:0, 3:1)

Neděle, 2.3.2014 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Straka (Martin Novák), Vojtěch Prchal, Nehoda, Straka (Martin Novák), Kadilák (Nehoda, Veřtát), Nehoda (Růžek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák (od 31. R. Novák) – Hošek, Veselý, Růžek, Trska, Štěpán, Skalický, Jindra – Blažek, Straka, Martin Novák – Kadilák, Nehoda, R. Veřtát – Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „V Chrudimi jsme hráli pětapadesát minut vynikající hokej. Za stavu 6:1 jsme se už příliš uspokojili a dovolili jsme domácím výsledek zkorigovat. Doma se Strakonicemi to bylo přesně naopak. Po většinu času nebyla naše hra dobrá. Mysleli jsme si, že odehrajeme zápas s velkou chutí, kluci se k tomu ale nepřinutili. Pravdou je, že úroveň zápasu korespondovala s kvalitou strakonického soupeře.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality