STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

11.03.2015 23:31, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecké mužstvo Tábora má za sebou dva přínosné víkendové zápasy a před sebou sezónní derniéru, ke které se v pátek vypraví na led Velkých Popovic. Pořadí skupiny o udržení mladí Kohouti zcela jednoznačně ovládli, a ještě nyní je musí mrzet fakt, že se sami připravili o možnost konfrontace se silnější ligovou společností.

STARŠÍ DOROST: Radost na sklonku sezony – dva kvalitní zápasy a dvě vítězství

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

6:8

Pátek, 6.3.2015 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Václav Prchal 2, Vojtěch Prchal, Zayml, Jelínek, Kadilák, Trepka, Raiterman.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

HC Tábor - HC Chrudim

9:4

Neděle, 8.3.2015 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: Vojtěch Prchal 3, Kadilák 2, Novák, Jansa, Zayml, Trepka.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Štěpán, Raiterman, Skalický, Trepka, Hubáček – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Kadilák, Jelínek – Jansa, Martin Novák, Šimánek.

 Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor: „Oba zápasy patřily k těm lepším, které jsme v téhle skupině mohli odehrát. Soupeři nás zase konečně přiměli hrát dobrý hokej. Naše výkony měly kvalitu, i když jsme se tu a tam nevyhnuli herním výpadkům.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality