STARŠÍ DOROST: První třetina zůstala „sirotkem“, dál už chyběla Táborským proti Energii energie

04.02.2016 01:39, autor: Pavel Šácha

Účty jsou srovnány. Zatímco v prvním vzájemném střetnutí nadstavby zdolala táborští mladíci sokolovskou zálohu Energie 3:1, z hájemství soupeře se vraceli s nepořízenou. A nutno dodat, že právě porážka na západě Čech jednoznačně spadá mezi ztrátové položky.

Energie Karlovy Vary - HC Tábor

5:2 (0:1, 2:0, 3:1)

Pátek, 29.1.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Jelínek, Raiterman.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Hubáček, Raiterman, Bouška, Drhovský, Duda, Šedivý - Jelínek, Buriánek, Zavadil - Syrovátka, Škrdleta, Prášek - Malý, Adamec, Himpan.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor: „Po první části to vypadalo, že můžeme odjet domů s vítězstvím. Bohužel další průběh zápasu ukázal, že kluci nepřistupují k utkání tak, jak by měli, a domácí toho využili. V poslední třetině jsme se chtěli pokusit o vyrovnání, ale vyrobili jsme několik hrubých chyb. Soupeř je potrestal a pojistil si své vítězství.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality