STARŠÍ DOROST: První nadstavbová výhra je na světě, Táborští doma zdolali Zbraslav

11.12.2017 21:57, autor: Pavel Šácha

Po porážce v ústí nad Labem si mužstvo staršího dorostu vyzkoušelo i opačný pocit. V bojovném a dlouho otevřeném utkání na domácím ledě jim padl za oběť zbraslavský Slavoj, který v zahajovacím kole rovněž nebodoval, ale potrápil domácí Hvězdu Praha.

HC Tábor - HC Slavoj Zbraslav

5:3 (2:1, 1:1, 2:1)

Neděle, 10.12.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Adamec, Chocholoušek (Štekr), Přívozník (Himpan, Škoda), Přívozník (Škoda, Himpan), Kratochvíl (Škoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) – Petr Bouška, Adamec, Kotounová, Štekr, Patrik Bouška, Blafka - Škoda, Přívozník, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Kratochvíl, Melichar, Barták, Malý.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor:
„Hrálo se hodně bojovné utkání a jsme rádi, že se nám ho podařilo zvládnout. Našim klukům to v něm tentokrát moc nebruslilo, ale urvali to vůlí po vítězství. Klíčový byl pro nás nástup do poslední třetiny, kdy jsme za stavu 3:2 přidali dva góly a vítězství už jsme si pak pohlídali.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality