STARŠÍ DOROST: Porážka s příchutí kvality, dvoubodová výhra s vůní nespokojenosti

19.10.2016 00:41, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci mají za sebou dvojzápas za hranicemi svého domovského stánku. Na ledě ambiciózního Žďáru nad Sázavou jim ani velmi solidní výkon nestačil k odvrácení první sezónní porážky. O dva dny později cestovali mladí Kohouti na led poslední Horácké Slavie Třebíč. S sebou si vezli tříbodový plán, nakonec ale rádi přijali dvoubodový příspěvek za výhru po samostatných nájezdech.

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Pátek, 14.10.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Himpan.

  Vyloučení: 5:7   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:1  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Vávra, Duda., Drhovský, Bouška, Štěcha – Zavadil, Škoda, Himpan – Bednář, Škrdleta, Kratochvíl – Adamec, Harazin.

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

4:5sn (2:0, 0:3, 2:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bouška (Drhovský, Bednář), Himpan (Duda, Zavadil), 33. Kratochvíl (Zavadil), 59. Bouška, rozhodující nájezd Zavadil.

  Vyloučení: 6:8   Využití: 1:3   Góly v oslabení: 0:1  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Vávra, Duda., Drhovský, Bouška, Štěcha – Zavadil, Škoda, Himpan – Bednář, Škrdleta, Kratochvíl – Adamec, Harazin, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání ve Žďáru: „Ve Žďáru jsme rozhodně nepodali špatný výkon a kluci i příkladně bojovali, ale soupeř byl prostě lepší a předčil nás ve všech směrech. Rozdílovým hráčem byl domácí Pytlík ,který nám dal čtyři góly, přestože jsme na něj před utkáním mužstvo upozorňovali.“ Po utkání v Třebíči: „Nedělní zápas jsme očividně podcenili. Hráči si mysleli, že to půjde na ledě posledního týmu tabulky samo, a první třetinu jsme prohráli. Ve druhé části si vzali naše slova k srdci a podařilo se nám výsledek otočit, v té třetí už se ale zase 'nemohlo nic stát'. Bod jsme nakonec zachraňovali až minutu a půl před koncem, a nakonec jsme zvládli i samostatné nájezdy. Za nedělní zápas si ode mne hráči rozhodně pochvalu nevyslechnou, i když je pravda, že domácí vůbec nehráli špatně a neprodali kůži lacino. Bohužel utkání bylo obrazem naší současné situace; potřebujeme změnit přístup k tréninkům a zlepšit docházku, abychom se zase dostali herně nahoru.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality