STARŠÍ DOROST: Porážka s příchutí kvality, dvoubodová výhra s vůní nespokojenosti

19.10.2016 00:41, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci mají za sebou dvojzápas za hranicemi svého domovského stánku. Na ledě ambiciózního Žďáru nad Sázavou jim ani velmi solidní výkon nestačil k odvrácení první sezónní porážky. O dva dny později cestovali mladí Kohouti na led poslední Horácké Slavie Třebíč. S sebou si vezli tříbodový plán, nakonec ale rádi přijali dvoubodový příspěvek za výhru po samostatných nájezdech.

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Pátek, 14.10.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Himpan.

  Vyloučení: 5:7   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:1  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Vávra, Duda., Drhovský, Bouška, Štěcha – Zavadil, Škoda, Himpan – Bednář, Škrdleta, Kratochvíl – Adamec, Harazin.

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

4:5sn (2:0, 0:3, 2:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bouška (Drhovský, Bednář), Himpan (Duda, Zavadil), 33. Kratochvíl (Zavadil), 59. Bouška, rozhodující nájezd Zavadil.

  Vyloučení: 6:8   Využití: 1:3   Góly v oslabení: 0:1  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Vávra, Duda., Drhovský, Bouška, Štěcha – Zavadil, Škoda, Himpan – Bednář, Škrdleta, Kratochvíl – Adamec, Harazin, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání ve Žďáru: „Ve Žďáru jsme rozhodně nepodali špatný výkon a kluci i příkladně bojovali, ale soupeř byl prostě lepší a předčil nás ve všech směrech. Rozdílovým hráčem byl domácí Pytlík ,který nám dal čtyři góly, přestože jsme na něj před utkáním mužstvo upozorňovali.“ Po utkání v Třebíči: „Nedělní zápas jsme očividně podcenili. Hráči si mysleli, že to půjde na ledě posledního týmu tabulky samo, a první třetinu jsme prohráli. Ve druhé části si vzali naše slova k srdci a podařilo se nám výsledek otočit, v té třetí už se ale zase 'nemohlo nic stát'. Bod jsme nakonec zachraňovali až minutu a půl před koncem, a nakonec jsme zvládli i samostatné nájezdy. Za nedělní zápas si ode mne hráči rozhodně pochvalu nevyslechnou, i když je pravda, že domácí vůbec nehráli špatně a neprodali kůži lacino. Bohužel utkání bylo obrazem naší současné situace; potřebujeme změnit přístup k tréninkům a zlepšit docházku, abychom se zase dostali herně nahoru.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality