STARŠÍ DOROST: Porážka s příchutí kvality, dvoubodová výhra s vůní nespokojenosti

19.10.2016 00:41, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci mají za sebou dvojzápas za hranicemi svého domovského stánku. Na ledě ambiciózního Žďáru nad Sázavou jim ani velmi solidní výkon nestačil k odvrácení první sezónní porážky. O dva dny později cestovali mladí Kohouti na led poslední Horácké Slavie Třebíč. S sebou si vezli tříbodový plán, nakonec ale rádi přijali dvoubodový příspěvek za výhru po samostatných nájezdech.

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

5:1 (2:1, 2:0, 1:0)

Pátek, 14.10.2016 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Himpan.

  Vyloučení: 5:7   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 1:1  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Vávra, Duda., Drhovský, Bouška, Štěcha – Zavadil, Škoda, Himpan – Bednář, Škrdleta, Kratochvíl – Adamec, Harazin.

Hor. Slavia Třebíč - HC Tábor

4:5sn (2:0, 0:3, 2:1)

Neděle, 16.10.2016 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Bouška (Drhovský, Bednář), Himpan (Duda, Zavadil), 33. Kratochvíl (Zavadil), 59. Bouška, rozhodující nájezd Zavadil.

  Vyloučení: 6:8   Využití: 1:3   Góly v oslabení: 0:1  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Vávra, Duda., Drhovský, Bouška, Štěcha – Zavadil, Škoda, Himpan – Bednář, Škrdleta, Kratochvíl – Adamec, Harazin, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání ve Žďáru: „Ve Žďáru jsme rozhodně nepodali špatný výkon a kluci i příkladně bojovali, ale soupeř byl prostě lepší a předčil nás ve všech směrech. Rozdílovým hráčem byl domácí Pytlík ,který nám dal čtyři góly, přestože jsme na něj před utkáním mužstvo upozorňovali.“ Po utkání v Třebíči: „Nedělní zápas jsme očividně podcenili. Hráči si mysleli, že to půjde na ledě posledního týmu tabulky samo, a první třetinu jsme prohráli. Ve druhé části si vzali naše slova k srdci a podařilo se nám výsledek otočit, v té třetí už se ale zase 'nemohlo nic stát'. Bod jsme nakonec zachraňovali až minutu a půl před koncem, a nakonec jsme zvládli i samostatné nájezdy. Za nedělní zápas si ode mne hráči rozhodně pochvalu nevyslechnou, i když je pravda, že domácí vůbec nehráli špatně a neprodali kůži lacino. Bohužel utkání bylo obrazem naší současné situace; potřebujeme změnit přístup k tréninkům a zlepšit docházku, abychom se zase dostali herně nahoru.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Anketa k letošnímu MS

  Ne 14.05. |

  Sledujete světový šampionát ve Finsku a Lotyšsku? Fandíte českému týmu? Jak myslíte, že na letošním vrcholném turnaji dopadne? Vyjádřete se v anketě na hlavní stránce webu HCT. 

 • Začala suchá příprava mládeže

  Út 02.05. |

  S příchodem května zazněl pomyslný startovní výstřel letní přípravy většiny mládežnických výběrů HC Tábor. Některé z nich mají na povel noví trenéři.

  Více...
 • ROZHOVOR S ARPÁDEM GYÖRIM

  Ne 30.04. |

  Táborský deník přinesl na svém webu obsáhlý rozhovor s trenérem Arpádem Györim o jeho působení doma v Táboře i o nové českobudějovické výzvě.

  Více...
 • Táborská stopa na MS "18"

  St 19.04. |

  Mistrovství světa hokejistů do 18 let, které startuje už ve čtvrtek ve švýcarských městech Basilej a Porrentruy, ponese také drobnou táborskou stopu. V nominaci českého národního týmu na tento šampionát figuruje také obránce Josef Eichler, jenž po čtyři sezony rozvíjel svůj talent právě v barvách HC Tábor. Právě díky svému rozkvětu u Jordánu se tento sedmnáctiletý benešovský rodák odrazil k angažmá v plzeňské Škodovce, kde mu poctivé služby vynesly místo v kádru reprezentační „osmnáctky“.  

 • Hokejová anketní želízka

  So 08.04. |

  V sále Střelnice se v sobotu 15. dubna uskuteční slavnostní vyhlášení nejúspěšnějších sportovců okresu Tábor za rok 2022. Mezi kolektivy bude horkým aspirantem na prvenství A-tým HC Tábor, který v daném roce dovedl své tažení až k triumfu ve druhé lize a účasti v baráži o vyšší soutěž. V kategorii jednotlivců zastupuje táborský hokej kapitán úspěšného týmu Radek Seidl.   

Starší aktuality