STARŠÍ DOROST: Porážka od Třebíče, výhra v Příbrami… a místo mezi ligovou elitou!

29.11.2016 00:40, autor: Pavel Šácha

Táborští starší dorostenci mají za sebou první dílčí úspěch v ligové sezoně. Navzdory hernímu tápání v posledních utkáních a páteční domácí porážce od Třebíče se prodrali do elitní nadstavbové části soutěže. V ní se kromě starých známých Warrioru Brno a Žďáru nad Sázavou střetnou i s karlovarskou Energií, kladenskou „Pézetkou“ a Meteorem Třemošná.

HC Tábor - Hor. Slavia Třebíč

2:4 (2:0, 0:2, 0:2)

Pátek, 25.11.2016 19:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Holý (Škrdleta), Kratochvíl (Škrdleta, Bouška).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) – Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Vávra, Jelínek - Zavadil, Škoda, Himpan - Adamec, Škrdleta, Kratochvíl – Malý, Holý.

HC Příbram - HC Tábor

1:3 (1:0, 0:2, 0:1)

Neděle, 27.11.2016 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Zavadil (Himpan, Bouška), Bouška (Tesař), Kratochvíl (Škrdleta).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) - Bouška, Čada, Tesař, Duda, Drhovský, Vávra - Zavadil, Škoda, Himpan - Harazin, Škrdleta, Kratochvíl - Malý, Adamec, Holý.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Třebíčí:  „Na utkání v podstatě není co hodnotit. Byl to náš nejhorší výkon v sezoně. Absolutně nic se nám nedařilo a vůbec jsme se nedokázali přinutit k pohybu.“ Po utkání v Příbrami: „V neděli to bylo z naší strany přece jen o maličko lepší. S výsledkem i přístupem kluků jsme spokojeni, ale herně se nám nedaří. Důležité je, že jsme se po základní části dokázali dostat do nejlepší trojky, což jsme před sezonou rozhodně neočekávali.“   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality