STARŠÍ DOROST: Popáleni od Plamenů se Táborští trápili s Příbramí, okrást se ale nenechali

12.10.2014 23:53, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým HC Tábor provázel o víkendu podobný osud jako juniorku. V pátečním střetnutí na ledě žďárských Plamenů nedokázal účinně naložit s žádnou ze svých šancí, a také proto odjel od Sázavy s prázdnou. Ani v nedělním střetnutí s posílenou Příbramí Táborští nezářili a dlouho neplnili roli favorita. V poslední části hry se však přece jen stihli zkoncentrovat a zachránili pro sebe „povinné“ vítězství.

STARŠÍ DOROST: Popáleni od Plamenů se Táborští trápili s Příbramí, okrást se ale nenechali

Žďár nad Sázavou - HC Tábor

3:0 (1:0, 2:0, 0:0)

Pátek, 10.10.2014 0:00 - 9. TŘÍDA

 

HC Tábor - HC Baník Příbram

3:2 (0:1, 1:1, 2:0)

Neděle, 12.10.2014 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: Jansa 2, Kadilák.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák - Hošek, Růžek, Skalický, Hubáček, Trepka, Raiterman, Štěpán - Jansa, Václav Prchal, Vojtěch Prchal - Syrovátka, Kadilák, Martin Novák - D. Veřtát, Buriánek, Šimánek.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání ve Žďáru nad Sázavou: „Po minulém špičkovém domácím výkonu jsme do pátečního zápasu vstoupili nekoncentrovaní. V první třetině nás ochránil od daleko větší pohromy jen brankář Michal Novák. Od části se naše hra zvedla, ale to, co jsme nedokázali proměnit, bylo až neskutečné.“ Po utkání s Příbramí: „Zápas jsme pro mne nepochopitelně začali snad ještě hůř než v pátek. Soupeře z chvostu tabulky hráči naprosto dokonale podcenili a zřejmě se pak i divili, že to nejde samo. Hosté, kteří navíc přijeli v posíleném složení, po svém vedoucím gólu hodně kousali. Až v poslední třetině mužstvo zapnulo a podařilo se mu otočit výsledek. To mu samozřejmě slouží ke cti, ale naše vítězství se rozhodně mělo rodit jinak.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality