STARŠÍ DOROST: Nejstarší mládežnický tým Tábora utržil v nadstavbě dva debakly

18.12.2017 23:15, autor: Pavel Šácha

Jedna výhra ze čtyř utkání, předposlední místo ve dvanáctičlenné tabulce a suverénně nejvyšší počet inkasovaných branek – tak nelichotivá je prozatím bilance táborského staršího dorostu v nadstavbové skupině K. Pod poslední zmíněnou položku se o uplynulém víkendu zapsaly dvě hladké porážky omlazeného výběru v Kadani, resp. doma s Kobrou Praha.

SK Trhači Kadaň - HC Tábor

11:5 (2:1, 5:1, 4:3)

Pátek, 15.12.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Petr Bouška (Barták, Bednář), Barták (Bednář, Chocholoušek), Adamec (Barták, Štekr), Zavadil (Barták).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň, Stibal - Adamec, Petr Bouška, Šedivý, Štekr, Kotounová - Zavadil, Přívozník, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Barták, Melichar, Malý, Blafka.

HC Tábor - HC Kobra Praha

1:7 (0:1, 0:2, 1:4)

Neděle, 17.12.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Zavadil (Přívozník, Štekr).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal, Bartoň - Adamec, Šedivý, Štekr, Kotounová, Blafka - Zavadil, Přívozník, Himpan, Bednář, Chocholoušek, Barták, Melichar, Malý, Patrik Bouška.


Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor:
„Oba zápasy byly v podstatě stejné. První třetiny jsme ještě odehráli vcelku slušně. Pak nás ale pokaždé postihl totální výpadek v prvních deseti minutách druhé třetiny, kdy jsme inkasovali několik gólů, a bylo po zápase. Kluci k těmhle utkáním rozhodně nepřistoupili tak, jak by měli. Nehleděli jsme si vlastního pásma a soupeři nám neustále chodili do přečíslení. S výkony celého mužstva v obou zápasech jsme hodně zklamaní.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality