STARŠÍ DOROST: Nedělní body vzešly z bídy, převaha u Nisy naopak nestačila

19.01.2015 18:16, autor: Pavel Šácha

S uplynulým víkendem nemohou být starší dorostenci táborského HC nikterak spokojeni. V pátečním střetnutí v Jablonci nad Nisou měli střeleckou převahu, ale poprvé ve skupině o udržení odešli z ledu poraženi. O dva dny později vedli doma nad Chrudimí po první třetině hladce 3:0, nakonec ovšem s vypětím všech sil zachraňovali těsné vítězství.

STARŠÍ DOROST: Nedělní body vzešly z bídy, převaha u Nisy naopak nestačila

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

5:2 (2:1, 1:0, 2:1)

Pátek, 16.1.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Kadilák (Jelínek, Štěpán), Buriánek (Škoda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Hošek, Drhovský, Štěpán, Hubáček, Raiterman, Trepka – Veřtát, Buriánek, Martin Novák – Jansa, Kadilák, Jelínek – Syrovátka, Škoda.

HC Tábor - HC Chrudim

3:2 (3:0, 0:2, 0:0)

Neděle, 18.1.2015 16:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: Václav Prchal (Vojtěch Prchal), Kadilák (Jelínek), Václav Prchal (Vojtěch Prchal, Růžek).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: R. Novák – Růžek, Hošek, Štěpán, Hubáček, Raiterman, Trepka – Vojtěch Prchal, Václav Prchal, Zayml – Jansa, Kadilák, Jelínek – Veřtát, Buriánek, Martin Novák, Syrovátka.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor – o utkání v Jablonci: „Náš herní projev nebyl špatný, ale doplatili jsme na žalostnou koncovku. Dát z více než padesáti střel dva góly je hodně málo. Naopak góly v naší síti padly po individuálních chybách .“ O zápase s Chrudimí: „První třetina byla z naší strany ještě slušná, ale od té druhé je lepší náš výkon nekomentovat. Začali jsme hru hrozně flákat, soupeř se nastartoval, a pak už jsme měli co dělat, abychom vůbec vítězství uhájili.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality