STARŠÍ DOROST: Ligové boje odstartovaly a táborští mladíci do nich vyrukovali rozespale

21.09.2015 23:34, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký výběr HC Tábor odkrojil z programu nového ligového ročníku dvě úvodní položky. Spokojenost prozatím jeho šatnu minula. Po nečekané prohře v Příbrami přiložila hokejovou náplast na jeho bolístku dvoubodová výhra v Jablonci nad Nisou, byť se také tento výsledek může vzhledem k průběhu zápas řadit spíše mezi ty ztrátové.

HC Příbram - HC Tábor

6:4 (3:1, 1:1, 2:2)

Pátek, 18.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bouška, Buriánek, Zavadil, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš - Raiterman, Duda, Syrovátka, Drhovský, Bouška, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Adamec, Šimánek, Prášek - Škoda, Škrdleta, Himpan.

HC Vlci Jablonec n/N. - HC Tábor

3:4sn (0:0, 3:2, 0:1)

Neděle, 20.9.2015 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Harazin, Syrovátka, Prášek, Šimánek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil - Raiterman, Duda, Syrovátka, Bouška, Hubáček - Zavadil, Buriánek, Jelínek - Škoda, Šimánek, Prášek - Harazin, Škrdleta, Malý.

Štěpán Kadilák, trenér starších dorostenců HC Tábor - po utkání v Příbrami: "K úvodnímu záapsu jsme přistoupili nepochopitelně laxně. O dobrý vstup do zápasu a vlastně i o dobrý konečný výsledek jsme se připravili vlastní nedisicplinovaností. Dělali jsme hloupé útočné fauly a v oslabení jsme čtyřikrát inkasovali. To se pak samozřejmě vyhrává těžko. Jsme hrozně zklamaní." Po utkání v Jablonci nad Nisou: "Oproti pátečnímu zápasu už bylo na naší hře znát mírné zlepšení. Dokázali jsme si vytvářet šance, ale v koncovce jsme se výrazněji neprosazovali. Pravdou je, že jsme vedli 2:0 a za tohoto stavu jsme trefili tyč, což byla velká škoda. Bohužel jsme pak polevili, čehož soupeř dokázal využít a otočil skóre na 3:2. Na jeho maálem hřišti jsme pak horko těžko zachraňovali alespoň bod. V nájezdech se štěstí přiklonilo na naši stranu."   

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality