STARŠÍ DOROST: Domácí debakl Táborští částečně vykoupili dvěma body zvenku

06.02.2018 00:31, autor: Pavel Šácha

Jako na houpačce si museli o víkendu připadat příznivci staršího dorosteneckého výběru HC Tábor. V pátek jim jejich mužstvo přichystalo velké zklamání v podobě mdlého výkonu, který se odrazil v drtivé porážce 0:10 od Ústí nad Labem. Jen o dva dny později se oslabený tým Kohoutů vypravil do Zbraslavi, kde naopak prokázal bojovné srdce a zásluhou výtečné koncovky střetnutí dosáhl na zisk dvou bodů.

HC Tábor - Slovan Ústí n/L.

0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Pátek, 2.2.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) - Šedivý, Jelínek, Štekr, Kotounová, Duda - Zavadil, Adamec, Himpan, Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Bednář, Malý, Kovářík, Knobloch.

HC Slavoj Zbraslav - HC Tábor

5:6sn (2:1, 2:1, 1:3)

Neděle, 4.2.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Chocholoušek (Přívozník), Šedivý (Kratochvíl), Himpan (Jelínek), Kratochvíl (Chocholoušek), Chocholoušek (Adamec, Kratochvíl), rozhodující nájezd Adamec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň - Adamec, Jelínek, Šedivý, Kotounová – Zavadil, Berka, Himpan, Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Bednář, Knobloch, Kovářík.

Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Ústím nad Labem: „Co k takovému zápasu říct…? Byl to nezodpovědný výkon celého mužstva; bez bruslení, bez přihrávky, bez střelby… Chybělo nám snad všechno a výsledek to jasně ukazuje.“
Po utkání ve Zbraslavi: „Do Zbraslavi jsme jeli jen se čtyřmi obránci. Musíme tentokrát kluky pochválit, protože vnesli do zápasu mnohem více úsilí než v pátek. Ještě deset minut před koncem jsme sice prohrávali 3:5, ale podařilo se nám vyrovnat a v nájezdech jsme dosáhli na vítězství.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality