STARŠÍ DOROST: Domácí debakl Táborští částečně vykoupili dvěma body zvenku

06.02.2018 00:31, autor: Pavel Šácha

Jako na houpačce si museli o víkendu připadat příznivci staršího dorosteneckého výběru HC Tábor. V pátek jim jejich mužstvo přichystalo velké zklamání v podobě mdlého výkonu, který se odrazil v drtivé porážce 0:10 od Ústí nad Labem. Jen o dva dny později se oslabený tým Kohoutů vypravil do Zbraslavi, kde naopak prokázal bojovné srdce a zásluhou výtečné koncovky střetnutí dosáhl na zisk dvou bodů.

HC Tábor - Slovan Ústí n/L.

0:10 (0:3, 0:3, 0:4)

Pátek, 2.2.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: -

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Stibal (Bartoň) - Šedivý, Jelínek, Štekr, Kotounová, Duda - Zavadil, Adamec, Himpan, Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Bednář, Malý, Kovářík, Knobloch.

HC Slavoj Zbraslav - HC Tábor

5:6sn (2:1, 2:1, 1:3)

Neděle, 4.2.2018 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Chocholoušek (Přívozník), Šedivý (Kratochvíl), Himpan (Jelínek), Kratochvíl (Chocholoušek), Chocholoušek (Adamec, Kratochvíl), rozhodující nájezd Adamec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bartoň - Adamec, Jelínek, Šedivý, Kotounová – Zavadil, Berka, Himpan, Chocholoušek, Přívozník, Kratochvíl, Bednář, Knobloch, Kovářík.

Jindřich Čeřenský, trenér staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Ústím nad Labem: „Co k takovému zápasu říct…? Byl to nezodpovědný výkon celého mužstva; bez bruslení, bez přihrávky, bez střelby… Chybělo nám snad všechno a výsledek to jasně ukazuje.“
Po utkání ve Zbraslavi: „Do Zbraslavi jsme jeli jen se čtyřmi obránci. Musíme tentokrát kluky pochválit, protože vnesli do zápasu mnohem více úsilí než v pátek. Ještě deset minut před koncem jsme sice prohrávali 3:5, ale podařilo se nám vyrovnat a v nájezdech jsme dosáhli na vítězství.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
Starší aktuality