STARŠÍ DOROST: Dočkali se! Omlazený tým urval na Kladně první nadstavbovou výhru

22.02.2017 01:10, autor: Pavel Šácha

Na nadstavbové konto táborských starších dorostenců přibyla v neděli překvapivá, ale o to sladší premiérová výhra. Před nezměrným úsilím a obětavostí mladé táborské party musela na svém stadionu kapitulovat kladenská „Pézetka“. Za zmínku stojí hattrick obránce Petra Boušky a parádní výkon mladého gólmana Jakuba Balouna.

STARŠÍ DOROST: Dočkali se! Omlazený tým urval na Kladně první nadstavbovou výhru

PZ Kladno - HC Tábor

3:5 (1:2, 2:2, 0:1)

Neděle, 19.2.2017 0:00 - 9. třída

 

Branky a nahrávky: - Bednář (Ledecký), Bouška (Himpan, Harazin), Bouška, Zavadil (Bouška, Harazin ), Bouška (Jelínek, Petřík).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (Vácha) – Duda, Adamec, Bouška, Jelínek, Šedivý – Zavadil, Harazin, Himpan – Ledecký, Bednář, Malý – Petřík, Přívozník, Pánek.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor: „Do Kladna jsme odjížděli ve velmi oslabené sestavě a mužstvo jsme doplnili maximálním počtem hráčů z mladšího dorostu. Od začátku ale bylo vidět, že se kluci semkli, hráli velice obětavě a zodpovědně. Soupeř nás sice přehrával, ale my jsme ho do výraznějších šancí příliš nepouštěli. Když už se tak stalo, tak to vyřešil výborně chytající Jakub Baloun. Zatu práci jsme si výhru určitě zasloužili a moc jsme si ji přáli. Pochvalu si za výkon zaslouží všichni bez rozdílu, výraznými osobnostmi pak byli obránce Petr Bouška a brankář Jakub Baloun.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality