STARŠÍ DOROST: Čekání Kohoutů na první nadstavbový zisk se znovu protáhlo

21.12.2016 03:36, autor: Pavel Šácha

Starší dorostenecký tým Tábora v první fázi nadstavby marně vyhlížel první bodový zisk. V pátečním střetnutí nestačil na svého známého soupeře ze skupiny Střed, o dva dny později prohrál i s mladšími dorostenci v sestavě na ledě kladenské „Pézetky“.

STARŠÍ DOROST: Čekání Kohoutů na první nadstavbový zisk se znovu protáhlo

HC Tábor - Warrior Brno

1:6 (1:2, 0:3, 0:1)

Pátek, 16.12.2016 16:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: Adamec (Bouška, Škrdleta).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš, Klestil - Tesař, Duda, Bouška, Drhovský, Vávra - Zavadil, Škoda, Himpan – Adamec, Škrdleta, Harazin – Jelínek, Čada.

PZ Kladno - HC Tábor

5:2 (3:0, 1:2, 1:0)

Neděle, 18.12.2016 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Škrdleta (Zavadil), Bouška (Duda).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Klestil (Lekeš) - Duda, Drhovský, Bouška, Čada, Vávra, Šedivý – Zavadil, Škoda, Himpan - Harazin, Škrdleta, Adamec - Jelínek, Petřík, Chocholoušek.

Jindřich Čeřenský, asistent trenéra staršího dorostu HC Tábor – po utkání s Warriorem Brno: „Zápas jsme nerozehráli špatně, a to i přesto, že jsme po první části prohrávali 1:2. Ve druhé části byl poměr střel 13:4 v náš prospěch. Zatímco my jsme se ale neprosadili, soupeř proměnil tři své brejky, a tím v podstatě rozhodl o osudu zápasu.“ Po utkání v Kladně: „Domácí tým určil ráz zápasu už v první třetině, kterou vyhrál 3:0. My jsme se s tím sice snažili něco udělat, ale už nám k tomu nezbývaly síly. Po celé první kolo nadstavby jsme trénovali v malém počtu a mnozí hráči k tomu rozhodně nepřistupují tak, jak by měli.“      

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality