STARŠÍ DOROST: Bodově stoprocentní víkend zdobila především výhra na Kladně

09.03.2016 00:35, autor: Pavel Šácha

Mužstvo staršího dorostu má za sebou bodově plnohodnotné dvojutkání. Nejprve si po výtečném výkonu zajistilo vítězství na ledě kladenských Pracovních záloh, o dva dny později pak odjela z táborského stadionu s nepořízenou Hvězda Praha.

PZ Kladno - HC Tábor

2:7 (0:0, 1:3, 1:4)

Pátek, 4.3.2016 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: - Prášek, Zavadil, Buriánek, Masopust, Jelínek, Škoda, Tesař.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Raiterman, Hubáček, Bouška, Drhovský, Tesař, Duda, Šafář – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Škoda, Syrovátka, Prášek – Řezáč, Masopust, Himpan.

HC Tábor - Hvězda Praha

6:4 (0:0, 4:2, 2:2)

Neděle, 6.3.2016 0:00 - 9. TŘÍDA

 

Branky a nahrávky: Jelínek, Himpan, Zavadil, Syrovátka, Buriánek, Škoda.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Šafář, Hubáček, Bouška, Drhovský, Tesař, Duda – Zavadil, Buriánek, Jelínek – Škoda, Syrovátka, Himpan – Bednář, Adamec, Kratochvíl.

Štěpán Kadilák, trenér staršího dorostu HC Tábor - po utkání v Kladně: „Zápas to rozhodně nebyl jednoduchý, ale my jsme ho odehráli velice poctivě a zodpovědně. Za stavu 2:2 začali domácí hráči faulovat a my jsme je trestali z přesilovek. Díky tomu jsme soupeři odskočili na vyšší rozdíl. Kluky musím pochválit za to, že se neuchýlili k oplácení a hráli si neustále to své. Náš výkon byl opravdu velmi kompaktní, na druhé straně je třeba říct, že pro domácí je takový výsledek dost krutý. Nepříjemným stínem zápasu se stalo zranění Lukáše Práška, který má natrženou plíci. Tímto mu za celý tým přejeme brzké uzdravení.“ Po utkání s Hvězdou: „Duel s Hvězdou se s tím na Kladně vůbec nedá srovnávat. Co do tempa a herní kvality to bylo žalostné. My jsme vyhráli díky tomu, že jsme byli v koncovce přece jen šikovnější než soupeř.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality