SOUHRN: Čtvrťáci rázně dobyli Pošumaví a odolali i jindřichohradeckým Střelcům

07.03.2017 00:27, autor: Pavel Šácha


Starší dorost:
Tábor – Karlovy Vary B 4:3 (branky za Tábor Škoda 2, Zavadil, Petřík). Mladší dorost: Tábor – Liberec 2:8 (Komma, Petřík). Přípravka A (4. třída): Český Krumlov – Tábor 1:6 (Kostka 3, Skoumal, Podzimek, Hubenka), Tábor – Střelci Jindřichův Hradec 3:1 (Matoušek 3). Přípravka C (3. třída): Tábor A – Vajgar Jindřichův Hradec A 17:0 (Boháč 5, Nevšímal 5, Mohyla 4, Pufr, Mareš, Botka), Tábor B – Vajgar Jindřichův. Hradec B 13:1 (Růžička 4, Švadlena 4, Fabišík 3, Bartáček, Drtina), Tábor A – Českobudějovičtí Lvi 7:8 (Mohyla 2, Boháč 2, Mareš, Botka, Lukeš), Tábor B – Českobudějovičtí Lvi B (Fabišík 2).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze čtvrteční domácí bitvy

  Pá 17.03. |

  Prostřednictvím bohaté fotogalerie Tomáše Danka a Hanky Grundové si můžete připomenout čtvteční zápas, ve kterém táborští hráči odvrátili první přímou hrozbu vyřazení.

  Více...
 • Turnaj mladých nadějí vrcholí

  So 11.03. |

  Táborský Turnaj mladých nadějí určený hráčům přípravky A letos slaví šesté narozeniny. První den už mají jeho aktéři za sebou a v neděli vyvrcholí další porcí velmi kvalitně obsazených zápasů. Organizátoři z HC Tábor přivítali u Jordánu mužstva Chomutova, Motoru České Budějovice, Slavie Praha, Rožnova pod Radhoštěm a trnavské Gladiators. Nedělní boje začínají v 8 hodin a protáhnou se až do odpoledne. Výtečný mládežnický hokej by mohl táborské příznivce naladit na večerní druholigovou bitvu nejstarších Kohoutů s Jabloncem.            

 • Pod Špilberkem úspěch nepřišel

  Pá 24.02. |

  Extraligoví mladší dorostenci podlehli ve čtvrtek na brněnském ledě domácí Kometě 2:9. Základem neúspěchu byla už první třetina, po které Kohouti nabrali tříbrankové manko. O branky poražených Jihočechů se postarali Čížek (Chocholoušek) a Petřík (Pánek, Lang).

 • Skvělý víkend mladíků HCT

  Ne 19.02. |

  Na sobotní úspěch mladších dorostenců v podobě první extraligové výhry navázaly o den později i dva nejstarší mládežnické výběry HC Tábor. Junioři v odpoledním domácím střetnutí poprvé vyzráli na druhý Kolín a jejich triumf v poměru 4:0 byl víc než sladký. Veselí zavládlo také v šatně starších dorostenců, kteří vybojovali své první nadstavbové vítězství. V hájemství PZ Kladno vyhráli 5:3 i díky hattricku obránce Petra Boušky.  

 • Mladší dorost: první vítězství!

  So 18.02. |

  Táborští mladší dorostenci se dočkali v nejvyšší soutěži vytoužené první výhry. V sobotním odpoledním střetnutí přehráli soupeře z Mladé Boleslavi senzačním poměrem 5:0. O branky Kohoutů se postarali Berka, Hubata, Lang, Chocholoušek, Černošek. V brance všechno pojistil čistým kontem Štěpán Vácha.

Starší aktuality