Skvělí deváťáci vybojovali zlaté medaile na mezinárodním turnaji v Přerově

21.08.2019 15:37, autor: Pavel Šácha

Vítězná turnajová trofej, obdiv soupeřů i hromada zážitků a poznatků před startem sezony – právě tak bohatá je kořist, kterou si odvezlo mužstvo 9. třídy HC Tábor z víkendového mezinárodního turnaje v Přerově.

Skvělí deváťáci vybojovali zlaté medaile na mezinárodním turnaji v Přerově


Mladí kohouti prošli kvalitně obsazeným turnajem bez jediného klopýtnutí a pět utkání ověnčili plným bodovým ziskem při skóre 34:6. „Zlato si odvezl skvěle hrající Tábor,“ zní výmluvný rezultát pořadatelů turnaje zveřejněný na stránkách přerovského klubu.
 Také trenér táborského celku Arpád Györi zahrnul své svěřence chválou: „Kluci zvládli turnaj výborně. Těší mne, s jakou chutí ho odehráli; ve všech zápasech byli schopní se prosadit. Člověk má dobrý pocit, když vidí, že si kluci přenášejí do hry to, co po nich vyžadujeme. Tento úspěch pro nás bude dobrým odrazovým můstkem do další práce,“ prohlásil.

Výsledky HC Tábor z Přerova


HK ALTIS ORAVA – HC TÁBOR 3:10 (1:3, 2:7)

Branky Tábora: Kupka (Šindelář), Sabiniok (Cícha), Cícha (Kofroň), Eichler (Pospíchal), Sabiniok (Kofroň), Duben (Pospíchal), Řehoř (Kofroň), Řehoř, Řehoř (Pospíchal, Eichler), Řehoř, poměr střel: 9:21.

HC NÁCHOD – HC TÁBOR 2:6 (0:0, 2:6)

Branky Tábora: Řehoř (Pospíchal, Eichler), Sabiniok (Kofroň), Sabiniok (Kofroň), Řehoř (Lutovský, Cícha), Šindelář, Šťastný (Kofroň, Cícha), poměr střel: 21:32.

HC ZUBR PŘEROV – HC TÁBOR 0:3 (0:1, 0:2)

Branky Tábora: Sabiniok (Kofroň, Cícha), Šťastný, Kofroň (Cícha), poměr střel: 15:22.

TR TORAX PORUBA – HC TÁBOR 0:5 (0:2, 0:3)

Branky Tábora: Kofroň (Shaklein), Kofroň, Šindelář, Botka (Kupka), Pospíchal (Cícha), poměr střel: 16:20.

HC TÁBOR – FRANKFURT LÖWEN 10:1 (4:1, 6:0)

Branky Tábora: Řehoř (Lutovský), Řehoř (Pospíchal, Shaklein), Sabiniok (Cícha), Kofroň (Duben), Řehoř, Kofroň (Sabiniok, Eichler), Sabiniok (Shaklein), Řehoř (Šťastný), Kofroň, Shaklein.

Složení zlatého táborského týmu: Noháč, Jansa – Cícha, Čeněk, Eichler, Kolací, Šťastný, Shaklein – Kofroň, Duben, Sabiniok, Lutovský, Řehoř, Pospíchal, Botka, Šindelář, Kupka.
Nejlepším hráčem Tábora byl zvolen Denis Řehoř.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE: 1. HC Tábor 10 bodů, 2. Poruba 6, 3. Náchod 6, 4. Přerov 6, 5. Orava 2, 6. Frankfurt 0.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

Starší aktuality