Skvělí deváťáci vybojovali zlaté medaile na mezinárodním turnaji v Přerově

21.08.2019 15:37, autor: Pavel Šácha

Vítězná turnajová trofej, obdiv soupeřů i hromada zážitků a poznatků před startem sezony – právě tak bohatá je kořist, kterou si odvezlo mužstvo 9. třídy HC Tábor z víkendového mezinárodního turnaje v Přerově.

Skvělí deváťáci vybojovali zlaté medaile na mezinárodním turnaji v Přerově


Mladí kohouti prošli kvalitně obsazeným turnajem bez jediného klopýtnutí a pět utkání ověnčili plným bodovým ziskem při skóre 34:6. „Zlato si odvezl skvěle hrající Tábor,“ zní výmluvný rezultát pořadatelů turnaje zveřejněný na stránkách přerovského klubu.
 Také trenér táborského celku Arpád Györi zahrnul své svěřence chválou: „Kluci zvládli turnaj výborně. Těší mne, s jakou chutí ho odehráli; ve všech zápasech byli schopní se prosadit. Člověk má dobrý pocit, když vidí, že si kluci přenášejí do hry to, co po nich vyžadujeme. Tento úspěch pro nás bude dobrým odrazovým můstkem do další práce,“ prohlásil.

Výsledky HC Tábor z Přerova


HK ALTIS ORAVA – HC TÁBOR 3:10 (1:3, 2:7)

Branky Tábora: Kupka (Šindelář), Sabiniok (Cícha), Cícha (Kofroň), Eichler (Pospíchal), Sabiniok (Kofroň), Duben (Pospíchal), Řehoř (Kofroň), Řehoř, Řehoř (Pospíchal, Eichler), Řehoř, poměr střel: 9:21.

HC NÁCHOD – HC TÁBOR 2:6 (0:0, 2:6)

Branky Tábora: Řehoř (Pospíchal, Eichler), Sabiniok (Kofroň), Sabiniok (Kofroň), Řehoř (Lutovský, Cícha), Šindelář, Šťastný (Kofroň, Cícha), poměr střel: 21:32.

HC ZUBR PŘEROV – HC TÁBOR 0:3 (0:1, 0:2)

Branky Tábora: Sabiniok (Kofroň, Cícha), Šťastný, Kofroň (Cícha), poměr střel: 15:22.

TR TORAX PORUBA – HC TÁBOR 0:5 (0:2, 0:3)

Branky Tábora: Kofroň (Shaklein), Kofroň, Šindelář, Botka (Kupka), Pospíchal (Cícha), poměr střel: 16:20.

HC TÁBOR – FRANKFURT LÖWEN 10:1 (4:1, 6:0)

Branky Tábora: Řehoř (Lutovský), Řehoř (Pospíchal, Shaklein), Sabiniok (Cícha), Kofroň (Duben), Řehoř, Kofroň (Sabiniok, Eichler), Sabiniok (Shaklein), Řehoř (Šťastný), Kofroň, Shaklein.

Složení zlatého táborského týmu: Noháč, Jansa – Cícha, Čeněk, Eichler, Kolací, Šťastný, Shaklein – Kofroň, Duben, Sabiniok, Lutovský, Řehoř, Pospíchal, Botka, Šindelář, Kupka.
Nejlepším hráčem Tábora byl zvolen Denis Řehoř.

KONEČNÉ POŘADÍ TURNAJE: 1. HC Tábor 10 bodů, 2. Poruba 6, 3. Náchod 6, 4. Přerov 6, 5. Orava 2, 6. Frankfurt 0.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

Starší aktuality