S táborským týmem trénuje americký útočník Nick DiLisi. Zahraje si u Jordánu?

18.02.2019 22:59, autor: Pavel Šácha

Na pondělním tréninku táborského týmu se objevila zajímavá nová tvář: americký útočník Nick DiLisi.

S táborským týmem trénuje americký útočník Nick DiLisi. Zahraje si u Jordánu?


Dvacetiletý forvard Nick DiLisi se u Jordánu objevil díky kontaktům se svým kamarádem Adamem Petříkem, který se v klubu aktuálně věnuje brankářům dorostu a A-týmu. Na začátku tohoto ročníku působil mladý hráč ze zámoří v barvách Strömsundu ve švédské třetí nejvyšší soutěži (Division 2).

V Táboře se měl Nick DiLisi objevit už na začátku ledna, ale jeho přílet zpozdila složitá vstupní administrativa. V přípravě kohoutů tak nakonec pobude jen v tomto posledním týdnu, už dříve ale projevil velký zájem hájit barvy táborského klubu v nadcházející druholigové sezoně. Zda na to dojde či ne, na to si ale musejí fanoušci počkat…  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát nejlepším juniorem Česka

  Ne 05.05. |

  Odchovanec táborského hokeje Dominik Pavlát sehrál na galavečeru českého hokeje jednu z hlavních rolí. Talentovaný brankář, který působí v organizaci chomutovských Pirátů, převzal ocenění pro nejlepšího tuzemského juniora v sezoně 2018 - 2019.  

 • Vajgar právo postupu nevyválčil

  So 06.04. |

  Další jihočeský tým do druhé ligy minimálně v nadcházející sezoně nepřibyde. Jindřichohradecký Vajgar v sobotu podlehl soupeři z Českého Těšína doma 3:4 a nenapravil tak porážku 2:5 z prvního duelu. právo postupu tak vybojoval jeho přemožitel; otázkou zůstává, zda ho využije. Ve druhé sérii slaví postup do republikové soutěže Nová Paka, která rozesmutnila soupeře z Loun.  

 • Dorostenci vezou od Sázavy (jen) bod

  Pá 22.02. |

  Ve čtvrtečním utkání dorostenecké extraligy podlehli táborští mladíci ve Žďáru nad Sázavou poslednímu týmu tabulky 3:4. Ze závěrečných nájezdů ale vytěžili bod. V sobotu od 14.30 hodin hostí kohouti o prvenství bojující Havlíčkův Brod. 

  Více...
 • ŽIhadla hrát druhou ligu nebudou (?)

  Čt 21.02. |

  Z mapy druholigových mužstev pro nacházející mistrovský ročník téměř s určitostí zmizí Moravské Budějovice. Důvod? Majitel klubu Zdeněk Stojánek prodal licenci do jiného města. Pravděpdobně se jedná o Znojmo, které by mělo končit v mezináordní EBEL ligy a vrátit se do českých hokejových vod.

  Více...
 • Fotogalerie z Kopřivnice

  Po 04.02. |

  Tomáš Danko pro vás připravil bohaté menu snímků ze sobotního zápasu táborského týmu v Kopřivnici.

  Více...
Starší aktuality