S táborským týmem trénuje americký útočník Nick DiLisi. Zahraje si u Jordánu?

18.02.2019 22:59, autor: Pavel Šácha

Na pondělním tréninku táborského týmu se objevila zajímavá nová tvář: americký útočník Nick DiLisi.

S táborským týmem trénuje americký útočník Nick DiLisi. Zahraje si u Jordánu?


Dvacetiletý forvard Nick DiLisi se u Jordánu objevil díky kontaktům se svým kamarádem Adamem Petříkem, který se v klubu aktuálně věnuje brankářům dorostu a A-týmu. Na začátku tohoto ročníku působil mladý hráč ze zámoří v barvách Strömsundu ve švédské třetí nejvyšší soutěži (Division 2).

V Táboře se měl Nick DiLisi objevit už na začátku ledna, ale jeho přílet zpozdila složitá vstupní administrativa. V přípravě kohoutů tak nakonec pobude jen v tomto posledním týdnu, už dříve ale projevil velký zájem hájit barvy táborského klubu v nadcházející druholigové sezoně. Zda na to dojde či ne, na to si ale musejí fanoušci počkat…  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
Starší aktuality