Realizační týmy mládežnických výběrů HCT na novou mistrovskou sezonu 2020 - 2021

10.06.2020 22:38, autor: Pavel Šácha

Obsazení realizačních týmů HC Tábor pro nadcházející mistrovský ročník doznalo oproti předchozí sezoně téměř žádných stěžejních změn. Výjimkou je pouze konec Jindřicha Čeřenského u kormidla juniorského výběru z důvodu jeho pracovního vytížení.

Jak potvrdil šéftrenér klubové mládeže Štěpán Kadilák, po úspěšně zvládnuté předchozí sezoně nebyl ke změnám žádný výrazný důvod. „Můžeme říct, že to u všech kategorií fungovalo velice dobře a nemuseli jsme řešit žádné problémy či situace, které by se nám nelíbily. Navíc zase tolik jiných trenérů v záloze nemáme. Důležité je pro nás to, že jsme byli s prací stávajících trenérů i vedoucích mužstev spokojeni,“ prohlásil.

Realizační týmy mládeže na sezonu 2020 – 2021

Junioři: Štěpán Kadilák, Miloslav Čech – ved. týmu Pavel Keřka.
Dorost: Tomáš Matušík, René Skalický, Petr Bačo – Lukáš Cícha.
9. třída: Jan Boháč, Jakub Drda – Milan Vlček.
8. třída: Arpád Györi, Petr Bačo – Jaroslav Fuchs.
7. třída: Jan Boháč, Marcel Šťastný – Roman Mohyla.
6. třída: Arpád Györi, Štěpán Kadilák ml. – Petr Susko.
5. třída: Radek Pechánek, Tomáš Kratochvíl – Bohuslav Keltner.
4. třída: Karel Šilháb, Milan Fabišík – Michaela Kubaštová.
3. třída: Vladimír Pešina, Jakub Šimák – Tomáš Soldát.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality