Předposlední položka zápasové přípravy: táborský tým v úterý cestuje do Hodonína

07.09.2021 00:51, autor: Pavel Šácha

V úterý 7. září čeká na táborské hokejisty předposlední zápasová prověrka před zahájením mistrovských druholigových bojů. Cílem jejich cesty za herní průpravou se stane Zimní stadion Václava Nedomanského v Hodoníně. Úvodní buly zápasu padne v 17.30 hodin.

Předposlední položka zápasové přípravy: táborský tým v úterý cestuje do Hodonína


Zatímco Táborští odehrají na Slovácku už své osmé přípravné střetnutí, pro domácí svěřence Tibora Janáse představuje úterní duel teprve třetí herní test. Poslouží k tomu, aby trenéři dali hráčům aktuálního kádru příležitost setrvat v plánech pro nadcházející boje v druholigové skupině Východ.
 V předchozích dvou utkáních si to Hodonínští rozdali s B-týmem Komety Brno a ani v jednom případě nebyli úspěšní. Pod Špilberkem prohráli s novým účastníkem třetí nejvyšší soutěže 4:5 po prodloužení a v domácí odvetě mu podlehli 1:4.

Táborští trenéři ani tentokrát nenaplní ryzí myšlenku naladit sestavu pro mistrovské boje, neboť se znovu musejí vypořádat s několika vynucenými absencemi. Čerstvě k nim patří nemoc útočníka Ondřeje Šulka či preventivní odpočinek obránce Tomáše Hajiče. Do branky se tentokrát postaví Tadeáš Dvořák.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • PŘEHLED ZMĚN PRAVIDEL

  St 15.09. |

  Na oficiálním webu Českého hokeje můžete nalézt přehled nejvýznamnějších změn pravidel pro nadcházející ročník 2021/2022, a to včetně jejich podrobného popisu a video ukázek některých situací..

  Více...
 • Vladimír Kýhos trenérem Děčína!

  St 25.08. |

  Zkušený kouč Vladimír Kýhos, který v sezoně 2010 - 2011 vedl tehdy prvoligový tým HC Tábor, se vrací k trénování. Jeho novým působištěm bude druholigový Děčín.

  Více...
 • Sudí v zápasech II. ligy zaplatí svaz

  Čt 05.08. |

  Druholigové kluby nebudou muset platit výdaje rozhodčím. Ty půjdou podle článku na www.hokej.cz v nadcházející sezoně za svazem. 

  Více...
 • David Novák se připravuje s Pískem

  Čt 17.06. |

  Táborský gólman David Novák může strávit nadcházející druholigový ročník v barvách píseckých Králů. V minulých dnech se zapojil do přípravy týmu od Otavy, kterou má ve své režii trenér Luboš Rob. O jeho případném přesunu do Písku či setrvání v Táboře se rozhodne v příštích týdnech. 

 • Podcast s Lukáše Endálem na hokej.cz

  Po 14.06. |

  Server hokej.cz zveřejnil povídání s Lukášem Endálem, zkušenou novou posilou druholigových kohoutů. 

  Více...
Starší aktuality