Nejmladší reprezentanti HC Tábor uložili do své klenotnice další turnajový triumf

26.01.2019 00:30, autor: Pavel Šácha

Táborští „prvňáčci“ sbírají herní ostruhy tím nejpříjemnějším možným způsobem. Na sklonku minulého týdne ovládli turnaj ročníku 2012 ve Veselí nad Lužnicí a už potřetí v této sezóně si pověsili na krk zlaté medaile. Za jejich úspěchem stál především poctivý týmový výkon.

Nejmladší reprezentanti HC Tábor uložili do své klenotnice další turnajový triumf


Na velmi kvalitně obsazeném turnaji byl prvním soupeřem nejmladších táborských reprezentantů tým z Českého Krumlova. Jeho hráči však na brankáře Jakuba Kačenu nenašli recept a utrpěli porážku 0:11. Také následující utkání s českobudějovickým Motorem se neslo ve znamení převahy nejmladších táborských nadějí, kterou nakonec přetavily ve vítězství 9:2. Jedinou porážku musel táborský celek strávit v utkání se Spartakem Soběslav, kterému podlehl těsně 7:8.

Tradičně napínavou bitvu přineslo utkání s domácí Lokomotivou, kterou kohouti porazili 9:7. Posledním turnajovým soupeřem benjamínků od Jordánu byl tým ze Strakonic. S ohledem na výsledky ostatních mužstev musela táborská parta svého protivníka porazit, a to výrazným rozdílem, pokud chtěla pomýšlet na nejvyšší příčku. Trenéři i přesto využili celého kádru a nechali v utkání odpočívat dvě opory týmu. Navzdory tomu Táborští deklasovali protivníka od Otavy výsledkem 20:1 a odsunuli veselskou „Lokotku“ na stříbrný stupínek.

Nutno dodat, že táborští trenéři využili širokého kádru týmu. Ten do Veselí odcestoval s třinácti hráči, a ke každému zápasu tak mohl nastoupit v obměněné sestavě. V brance se prostřídali oba gólmani a zachytali výborně.

HC Tábor – HC Slavoj Český Krumlov 11:0

Branky Tábora: Jindra 6, Pešina 3, Slaba, Soldát.
Sestava táborského týmu: Kačena - Jindra, Kolář, Slaba, Babinský, Pešina, Soldát, J. Vlk, T. Vlk.

HC Tábor – Motor České Budějovice 9:2

Branky Tábora: Zákostelecký 3, Slaba 3, Soldát 2, T. Vlk.
Sestava táborského týmu: Janovský - Babinský, Slaba, Zákostelecký, Duchoslav, Soldát, Kočí, J. Vlk, T. Vlk.

HC Tábor – OLH Spartak Soběslav 7:8

Branky Tábora: Jindra 3, Pešina 3, Slaba.
Sestava táborského týmu: Janovský - Jindra, Babinský, Kolář, Duchoslav, Pešina, Slaba, Zákostelecký, Kočí.

HC Tábor – TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí 9:7

Branky Tábora: Pešina 5, Jindra 2, Soldát, Babinský.
Sestava táborského týmu: Kačena - Jindra, Duchoslav, Babinský, Kočí, Pešina, Soldát, Zákostelecký, Slaba.

HC Tábor – HC Strakonice 20:1

Branky Tábora: Pešina 7, Jindra 5, Zákostelecký 3, Soldát 2, Kačena 2, Duchoslav.
Sestava táborského týmu: Janovský - Jindra, Babinský, Kolář, Duchoslav, Pešina, Slaba, Zákostelecký, Kočí.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Dominik Pavlát v roli jedničky

  Ne 19.03. |

  Nesmírně cennou zkušenost, bohužel se smutnou tečkou, má za sebou třiadvacetiletý brankář Dominik Pavlát. Gólman z táborské hokejové líhně se ve své třetí plnohodnotné extraligové sezoně obsadil do role jedničky plzeňské Škodovky pro předkolo play-off proti Liberci. Výbornými výkony držel svůj tým v naději na postup do čtvrtfinále a hýčkal si úspěšnost 92,5%, nakonec ale jeho tým padl v prodloužení rozhodující páté bitvy a sezona pro něj skončila.   

 • V PÁTEK 17.3. DO PŘÍBRAMI!

  Pá 10.03. |

  Fanclub HC Tábor vypravuje autobus na čtvrté osmifinálové utkání v Příbrami, které se hraje v pátek 17. března od 18.30 hodin. Cena: 200 - 300 Kč (velký autobus při počtu min. 45 osob), případně 160 Kč (malý autobus). Sraz: v 16.30 hodin u zimního stadionu v Táboře. Odjezd: 16.45 hodin. Zájemci se mohou hlásit formou SMS zprávy na telefonních číslech 606 189 129 či 720 275 194. Do zprávy je nutné uvést jméno, příjmení a počet osob.   

 • JÍZDNÍ ŘÁD II. LIGY

  Pá 03.03. |

  Web hokej.cz přinesl pohled na další program a systém play-off druhé hokejové ligy.

  Více...
 • Blesková anketa na webu

  Po 27.02. |

  Ve středu zapečetí táborští hokejisté dlohodobou fázi druhé ligy a poznají svého soupeře pro play-off. Zápas s Ústím rozhodne o tom, z jaké pozice do vyřazovacích bojů vyrukují. Stále ještě jsou ve hře tři varianty... Jaká z nich podle vás vejde v platnost? Hlasujte v anketě na tomto webu. 

 • Aleš Krátoška na Hokej.cz

  Pá 24.02. |

  Web hokej,.cz zveřejnil rozhovor s generálním manažerem našeho klubu Alešem Krátoškou. Co všechno v něm zaznělo?

  Více...
Starší aktuality