Naděje z táborské přípravky A si přivezly cenný turnajový bronz od Sázavy

21.09.2018 21:59, autor: Pavel Šácha
Naděje z táborské přípravky A si přivezly cenný turnajový bronz od Sázavy


Do klenotnice táborských hokejových nadějí ročníku 2009 přibyla v minulých dnech další cenná trofej. Nad hlavu ji zvedly po přátelském turnaji ve Světlé nad Sázavou, kde po dramatické bitvě s Kolínem vybojovaly bronz.

VÝSLEDKY

Zápasy se hrály ve třech proti třem na 3 x 15 minut.  

HC Tábor – SDCH Project 3:9

Branky Tábora: Fabišík 2, Švadlena.

HC Tábor – BK Havlíčkův Brod 8:0

Branky: Fabišík 5, Švadlena 2, Čaněk.

HC Tábor –  TJ Jiskra Humpolec 13:0

Branky: Švadlena 3, Hrobský 3, Čaněk 2, Fabišík 2, Matěj Susko, Zátopek, Lukeš.

O BRONZ: HC Tábor – SC Kolín 5:4 po SN

Branky Tábora: Matěj Susko 2, Fabišík, Zátopek, Hrobský.

Sestava táborského týmu: Malypetr – Čaněk, Kuchár, Matěj Susko, Fabišík, Zátopek, Švadlena, Severa, Lukeš, Hrobský.
Nejlepším hráčem turnaje za HC Tábor byl vyhlášen Pavel Malypetr.

POŘADÍ TURNAJE: 1. SD Czech Hockey Project, 2. HC Rytíři Vlašim, 3. HC Tábor, 4. SC Kolín, 5. BK Havlíčkův Brod, 6. HC Světlá nad Sázavou, 7. HC Ledeč nad Sázavou, 8. TJ Jiskra Humpolec.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

Starší aktuality