Na táborský stadion v pondělí dorazila akce Týden hokeje, a s ní i noví zájemci

22.01.2020 13:28, autor: Pavel Šácha

Táborský zimní stadion v pondělí navštívila celorepubliková akce Týden hokeje, která má za cíl přilákat k nejpopulárnějšímu zimnímu sportu na planetě nové adepty a přiblížit jejich rodičům, co obnáší mít doma hokejistu. A také tentokrát u toho bylo na táborském ledě hodně zábavy…!

Na táborský stadion v pondělí dorazila akce Týden hokeje, a s ní i noví zájemci


Předchozí akce v zářijovém termínu se na začátku školního roku pochopitelně setkala s větším ohlasem, i tak ale mohli táborští trenéři zapsat na svůj seznam devět nových malých sportovců.

Program pondělního odpoledne zahájilo představení ledního hokeje jako takového se všemi potřebnými informacemi či ukázkou výstroje. Poté už se děti oblečené do nových dresů české reprezentace přesunuly na ledovou plochu a užívaly si nejrůznější soutěže a hry včetně samotného hokeje.
 „Je fajn, že jsme uvítali další zájemce o hokej a mohli si tady všechno vyzkoušet. Myslím si, že se jim to líbilo, což nás moc těší,“ poznamenal šéftrenér mládeže HC Tábor Štěpán Kadilák.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Fotogalerie ze zápasu v Příbrami

  Čt 13.02. |

  Průběh středečního utkání na příbramském stadionu svými snímky podrobně zmapoval Tomáš Danko. Prohlédněte si fotogalerii ze zápasu. 

  Více...
 • ROZHOVOR: Jakub Matušík

  Po 09.12. |

  Oficiální web českého hokeje www.hokej.cz vyzpovídal navrátilce do táborského druholigového týmu Jakuba Matušíka, který se rozpovídal nejen o návratu mezi kohouty, ale také o soutěži, Táboře i své hokejové budoucnosti. 

  Více...
 • David Novák v dresu Veselí

  So 30.11. |

  Brankáři z kádru druholigového týmu HC Tábor David Novák si v sobotu odbyl premiéru v dresu veselské Lokomotivy. A byla úspěšná. Týmu, kde nově působí formou měsíčního hostování, pomohl porazit na domácím ledě Jiskru Humpolec 6:2 a v tabulce krajské ligy se Veselští na svého soka bodově dotáhli.              

 • Milan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

Starší aktuality