MLADŠÍ DOROST: Jihočeská metropole lehla po nájezdu táborských bojovníků popelem

13.10.2013 22:09, autor: Pavel Šácha

Táborským mladším dorostencům se v nedělním ligové střetnutí podařil vskutku husarský kousek. V jihočeském derby na ledě českobudějovické rezervy hodili za hlavu prohranou první třetinu a soupeře posíleného o hráče A-mužstva doslova smetli z jeho vlastního ledu.

MLADŠÍ DOROST: Jihočeská metropole lehla po nájezdu táborských bojovníků popelem

HC České Budějovice "B" - HC Tábor

2:7 (2:1, 0:5, 0:1)

Neděle, 13.10.2013 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Kalaš 3 (u první Jelínek, u druhé a třetí Jindra), Veřtát (Buriánek), Prášek (Šedivý), Jelínek (Buriánek), Syrovátka (Šedivý).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš (Klestil) – Raiterman, Tesař, Vápeník, Brabec, Duda, Drhovský (37. Bouška) – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Šimánek – Prášek, Syrovátka, Šedivý.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Po rozpačité první třetině se nám konečně začalo dařit i v koncovce a domácí jsme doslova rozstříleli. I když měl v sestavě pět pendlů z A-týmu, od druhé třetiny jsme ho prakticky k ničemu nepustili. Uchýlil se jen k přehnané tvrdosti, kterou naši hráči se ctí ustáli. Z herního projevu mužstva vyzařovala pohoda a těší mne, že se mužstvo ani za nepříznivého stavu 0:2 nepoloží a umí ukázat svou sílu. Kluci už si zažívají tréninkové návyky a na jejich hře je to vidět. Některé góly byly přímo ukázkové, a z takového hokeje musí mít radost hráči i diváci.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality