MLADŠÍ DOROST: Hosté z Českých Budějovic zlobili, přesto slavil výhru domácí favorit

15.12.2013 23:22, autor: Pavel Šácha

Mladší dorostenci táborského HC jsou po neděli v lize bohatší o další vítězství. Jihočeské derby s rezervou Českých Budějovic mělo sice do pohodové procházky růžovým sadem daleko, nakonec ale „Kohouti“ soupeřův odpor zlomili. Nejvýraznější překážku v cestě za očekávaným bodovým ziskem pro ně představoval výtečně chytající gólman Osvjannikov.

MLADŠÍ DOROST: Hosté z Českých Budějovic zlobili, přesto slavil výhru domácí favorit

HC Tábor - HC České Budějovice "B"

5:2 (2:1, 1:1, 2:0)

Neděle, 15.12.2013 12:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Buriánek 2 (Jelínek, Stark), Jelínek (Kalaš, Buriánek), Kalaš, Jindra (Kalaš, Veřtát).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Lekeš – Tesař, Raiterman, Vápeník, Brabec, Duda, Stark – Veřtát, Buriánek, Jelínek – Kalaš, Jindra, Řezáč – Hubáček, Šedivý, Prášek (Zavadil).

René Skalický, trenér mladších dorostenců HC Tábor: „Velice těžké utkání jsme nakonec dotáhli do vítězného konce, o výsledek jsme se ale museli po celý zápas strachovat. Soupeř výborně bruslil, měl silné, vysoké obránce a skvělého gólmana z A-týmu. Bylo opravdu velice těžké se prosadit. Opět jsem inkasovali při naší početní převaze; přesilovku pěti proti třem snad příště rozhodčím odmítneme hrát. Je to hrůza, jak to kluky sváže. Zlom v utkání nastal v době, kdy chytil výborný brankář Lekeš za stavu 3:2 trestné střílení, jinak se zápas mohl vyvíjet jinak.. Jsem rád, že jsme tímhle utkáním potvrdili druhé místo v tabulce, na kterém se budeme slunit i na Nový rok.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Jakub Suchánek pro Deník

  So 10.04. |

  Táborský odchovanec Jakub Suchánek se aktuálně chystá na finále Chance ligy v barvách kladenských Rytířů. nejen o tom se rozpovídal v rozhovoru pro Deník.

  Více...
 • Změny u žáků až od roku 2022

  Po 15.03. |

  Plánované novinky ve struktuře a fungování žákovského hokeje vejdou v platnost až od soutěžního ročníku 2022 - 2023. Rozhodl o tom výkonný výbor svazu.

  Více...
 • Svaz představil novinky u mládeže

  Čt 11.03. |

  Hokejový svaz prezentoval na čtvrteční tiskové konferenci svůj program „Český hokej 2025“, který zastřešuje řadu projektů a novinek ve fungování a struktuře mládežnického hokeje. 

  Více...
 • Jakub Šedivý na hokej.cz

  Út 02.03. |

  Web www.hokej.cz zveřejnil rozhovor s táborským odchovancem Jakubem Šedivým, který působí v liberecké organizaci, úspěšně sbírá seniorské ostruhy v barvách prvoligových Benátek nad Jizerou a zbrojí na MS hráčů do 18 let. 

  Více...
 • Fanoušci HCT, pomůžete?

  So 06.02. |

  Hokejový klub HC Tábor se obrací na své fanoušky s prosbou o zapůjčení fotografií, kde je na dresech viditelné logo z dob 1921 – 1956 (DSK Tábor, ČSSZ Tábor a TJ TATRAN Tábor). Kontakt: Pavel Kratochvíl, tel. 731 582 187. Předem velmi děkujeme za spolupráci a ochotu!  

Starší aktuality