MLADŠÍ DOROST: Dvě výhry 8:1 ve dvou dnech – táborský ligový lídr po pauze opět řádil

16.11.2015 23:36, autor: Pavel Šácha

Před táborskými mladším dorostenci vyvstal po reprezentační přestávce hodně náročný úkol v podobě dvou zápasů během dvou víkendových dnů. Svůj úkol přesto zvládli skvěle – v obou střetnutích zapsali na své ligové konto 8:1 a nadále pevně vládnou ligové skupině Střed. Úspěch A-mužstva na republikové scéně dochutila sladká výhra „béčka“ v Rokycanech.

HC Tábor - Dynamo Pardubice

8:1 (0:0, 4:0, 4:1)

Sobota, 14.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Šafář, Bednář), Masopust (Himpan), Řezáč (Šafář), Masopust (Himpan), Řezáč (Bednář), Bednář (Řezáč, Hubata), Bednář (Řezáč), Himpan (Masopust).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40.Stibal) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

HC Krkonoše - HC Tábor

1:8 (1:1, 0:4, 0:3)

Neděle, 15.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Adamec (Bednář, Řezáč), Řezáč (Hubata), Petřík (Himpan, Masopust), Bednář (Řezáč, Lang), Řezáč (Bednář), Bednář (Lang), Himpan (Masopust), Řezáč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (Bláhová) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík, Černošek – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

Krajská liga


HC ROKYCANY – HC TÁBOR B 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Branky Tábora B: Kotounová, Berka, Blafka (Malý), Kotounová (Dančišin).  
 Sestava táborského týmu: Bláhová (30. Kobera) – Kotounová, Blafka, Šedivý, Černošek, Pavlát, Dančišin – Domin, Malý, Pauš – Melichar, Barda, Bouška – Staněk, Berka, Jelínek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Máme za sebou skvělý víkend s devíti body na kontě. V minulém týdnu jsme dobili baterky tvrdým tréninkem, který přinesl ovoce v podobě dvou vítězných zápasů A-týmu, které byly jako přes kopírák. Jak Pardubice, tak Krkonoše nám byly v první třetině více než důstojným soupeřem a zle nám zatápěly. Hrálo se v úžasném tempu nahoru dolů s množstvím šancí a my jme mohli být rádi za remízu. Od druhé třetiny jsme však v obou případech nastavili stejné obrátky, kterých se už oba soupeři nezvládli držet a výsledkem toho byla vždy čtyřgólová třetina. Poslední část už se v obou případech dohrávala naprosto v naší režii a chvílemi to byla i exhibice. Nezbývá než klukům poděkovat za trpělivost a obrovskou vůli, kterou dokázali v pravý čas zápasy zlomit. Zvlášť to platilo ve vyloženě vyhecovaném utkání ve Dvoře Králové, kdy byl výsledek ještě v půlce zápasu nerozhodný 1:1. Dařilo se i B-týmu, který bez všech pendlů z 'áčka' a s třemi osmáky dokázal porazit Rokycany.  Vyzdvihnout je třeba hlavně výkon reprezentantky do 15 let Aničky Kotounové, která se jako obránce herně velice zvedá, a vůbec celý kolektivní výkon našich mladých pušek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Jiří Novotný o spolupráci s Táborem

  Ne 21.07. |

  Sportovní manažer českobudějovického Motoru Jiří Novotný se v rozhovoru pro web www.hokej.cz rozpovídal o možné spolupráci s Táborem a zájmu jihočeského extraligisty o posun kohoutů do druhé nejvyšší soutěže.  

  Více...
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
Starší aktuality