MLADŠÍ DOROST: Dvě výhry 8:1 ve dvou dnech – táborský ligový lídr po pauze opět řádil

16.11.2015 23:36, autor: Pavel Šácha

Před táborskými mladším dorostenci vyvstal po reprezentační přestávce hodně náročný úkol v podobě dvou zápasů během dvou víkendových dnů. Svůj úkol přesto zvládli skvěle – v obou střetnutích zapsali na své ligové konto 8:1 a nadále pevně vládnou ligové skupině Střed. Úspěch A-mužstva na republikové scéně dochutila sladká výhra „béčka“ v Rokycanech.

HC Tábor - Dynamo Pardubice

8:1 (0:0, 4:0, 4:1)

Sobota, 14.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: Adamec (Šafář, Bednář), Masopust (Himpan), Řezáč (Šafář), Masopust (Himpan), Řezáč (Bednář), Bednář (Řezáč, Hubata), Bednář (Řezáč), Himpan (Masopust).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (40.Stibal) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

HC Krkonoše - HC Tábor

1:8 (1:1, 0:4, 0:3)

Neděle, 15.11.2015 0:00 - Dorost

 

Branky a nahrávky: - Adamec (Bednář, Řezáč), Řezáč (Hubata), Petřík (Himpan, Masopust), Bednář (Řezáč, Lang), Řezáč (Bednář), Bednář (Lang), Himpan (Masopust), Řezáč.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Baloun (Bláhová) – Šafář, Hubata, Čížek, Štekr, Šedivý, Volčík, Černošek – Lang, Řezáč, Bednář – Masopust, Adamec, Himpan – Přívozník, Komma, Kratochvíl – Petřík.

Krajská liga


HC ROKYCANY – HC TÁBOR B 0:4 (0:1, 0:1, 0:2)

Branky Tábora B: Kotounová, Berka, Blafka (Malý), Kotounová (Dančišin).  
 Sestava táborského týmu: Bláhová (30. Kobera) – Kotounová, Blafka, Šedivý, Černošek, Pavlát, Dančišin – Domin, Malý, Pauš – Melichar, Barda, Bouška – Staněk, Berka, Jelínek.

René Skalický, trenér mladšího dorostu HC Tábor: „Máme za sebou skvělý víkend s devíti body na kontě. V minulém týdnu jsme dobili baterky tvrdým tréninkem, který přinesl ovoce v podobě dvou vítězných zápasů A-týmu, které byly jako přes kopírák. Jak Pardubice, tak Krkonoše nám byly v první třetině více než důstojným soupeřem a zle nám zatápěly. Hrálo se v úžasném tempu nahoru dolů s množstvím šancí a my jme mohli být rádi za remízu. Od druhé třetiny jsme však v obou případech nastavili stejné obrátky, kterých se už oba soupeři nezvládli držet a výsledkem toho byla vždy čtyřgólová třetina. Poslední část už se v obou případech dohrávala naprosto v naší režii a chvílemi to byla i exhibice. Nezbývá než klukům poděkovat za trpělivost a obrovskou vůli, kterou dokázali v pravý čas zápasy zlomit. Zvlášť to platilo ve vyloženě vyhecovaném utkání ve Dvoře Králové, kdy byl výsledek ještě v půlce zápasu nerozhodný 1:1. Dařilo se i B-týmu, který bez všech pendlů z 'áčka' a s třemi osmáky dokázal porazit Rokycany.  Vyzdvihnout je třeba hlavně výkon reprezentantky do 15 let Aničky Kotounové, která se jako obránce herně velice zvedá, a vůbec celý kolektivní výkon našich mladých pušek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Oliver Šatný v Litoměřicích

  Ne 26.11. |

  Brankář Oliver Šatný, pod jehož sportovním růstem je podepsaná táborská hokejová líheň, se stal novou posilou prvoligových Litoměřic. Dvacetiletý mládežnický reprezentant má za sebou dvě zámořské sezony a krátký letošní pobyt v Kolíně, kde však do zápasového kolotoče nenaskočil. Popřejme mu v novém působišti hodně štěstí!

  Více...
 • Milan Mazanec převzal hokejisty Písku

  Po 13.11. |

  Novým šéfem druholigové lavičky IHC Králové Písek se stal Milan Mazanec. Sedmapadesátiletý ostřílený kouč a někdejší hráčská ikona píseckého hokeje strávil posledních pět sezon v Německu a nyní u Otavy nahrazuje odvolaného Jana Trummera. Připomeňme, že Milan Mazanec vedl v sezoně 2005-2006 také táborské druholigové A-mužstvo. 

 • David Gába v dresu Jihlavy

  So 11.11. |

  Táborský gólman David Gába opět okusí atmosféru Chance ligy. Při problémech jihlavských brankářů vypomůže Dukle v nedělním domácím utkání s Litoměřicemi.

 • Patrik Zayml v barvách Písku

  St 08.11. |

  Zkušený útočník Patrik Zayml načas vystoupil ze služeb táborského A-mužstva. Už o uplynulém víkendu odehrál jedno utkání krajské ligy za jindřichohradecké Střelce, kam má do 28. prosince vyřízené hostování. Další adresu ovšem aktuálně našel i o patro výš a formou střídavých startů bude působit i v druholigovém Písku. Za Krále nastoupí už ve středečním večerním střetnutí na ledě favorizovaného Baníku Příbram.  

 • Dominik Pavlát s reprezentací na Karjalu!

  St 01.11. |

  Klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se díky výborným výkonům v brance plzeňské Škodovky ocitl v nominaci reprezentačního A-týmu pro turnaj Karjala Cup ve Finsku. Akci absolvuje v tandemu s dalším mladým gólmanem Jakubem Málkem. 

  Více...
Starší aktuality