JUNIOŘI: Táborští se vrátili na vítěznou vlnu, tři body z Kladna mají velkou cenu

17.12.2019 20:46, autor: Pavel Šácha

Po neúspěšných vystoupeních v Soběslavi a na Hvězdě našla táborská juniorka v pravý čas ztrácený konec vítězného provazu. Podařilo se jí to v hájemství kladenské „Pézetky“, která především díky vyššímu počtu odehraných utkání nadále sídlí na čele nadstavbové skupiny M. Táborští hráči se k ní ale v současnosti přiblížili na jediný bod a mají dva zápas k dobru. Tři body ukořistili na kladenském stadionu i přesto, že si v dresu soupeře zapsal gól a asistenci Jágr.

JUNIOŘI: Táborští se vrátili na vítěznou vlnu, tři body z Kladna mají velkou cenu

PZ Kladno - HC Tábor

4:6 (2:2, 0:2, 2:2)

Neděle, 15.12.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 5. Jágr (Pulda, Bulva), 11. Pulda (Jágr, Bulva), 43.Miška (Petrus), 58. Pulda (Bulva) - 6. Barták (Bouška, Malý), 19. Chocholoušek (Adamec, Knobloch), 26. Přívozník (Bouška), 30. Adamec (Chocholoušek), 41. Přívozník (Duda, Barták), 55. Duda (Bednář, Přívozník).

Rozhodčí: Pokorný - Doskočil, Macháček.   Vyloučení: 5:7   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Bouška, Malý, Štekr, Šedivý, Bednář, Keřka – Duda, Přívozník, Barták – Knobloch, Adamec, Chocholoušek – Melichar, Růžička, Ent.


Miloslav Čech, asistent trenéra juniorů HC Tábor: „Po našem příjezdu nabrali kluci solidní motivaci sledováním tréninku kladenského áčka. Možná i proto dováděli od začátku až neobvykle bojovný výkon a hráli s velkou chutí. V první třetině jsme dvakrát odpověděli na vedení soupeře a po našich dvou gólech ve druhé části už jsme výsledek v podstatě kontrolovali. Za zmínku stojí náš poslední gól v přesilové hře, který padl po skutečně nádherné kombinaci.“  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality