JUNIOŘI: Táborští na závěr srazili do kolen Havlíčkův Brod, v Písku jim dobrý výkon nestačil

09.03.2016 00:25, autor: Pavel Šácha

Dvěma velice solidními zápasy se juniorský tým Kohoutů rozloučil se svým sezónním účinkováním. Zatímco v tom prvním přetavil kvalitní výkon v jednoznačné vítězství, na ledě už jistého vítěze z Písku mu to na bodový zisk nestačilo.

HC Tábor - BK Havlíčkův Brod

9:2 (1:0, 4:0, 4:2)

Pátek, 4.3.2016 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Hlaveš 2, Vojtěch Prchal 2, Pejša 2, Martin Novák, Václav Prchal, Brož.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Michal Novák – Skalický, Nehoda, Růžek, Hlaveš, Hošek, Horák, Štěpán, Slavík – Martin Novák, Pospíchal, Brož – Zayml, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Kadilák, Pejša, Veřtát.

IHC Králové Písek - HC Tábor

4:4 (0:2, 1:2, 3:0)

Neděle, 6.3.2016 0:00 - MLADŠÍ ŽÁCI A

 

Branky a nahrávky: - Zátopek 2, Syrovátka, Sabiniok.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Kamenický - Janda, Klečacký, Vylít, Prošek, Voráček - Sabiniok, Zátopek, Makovec - Apoštol, herda, Syrovátka.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor - po utkání s Havlíčkovým Brodem: „S Havlíčkovým Brodem jsme odehráli povedený zápas, který rozhodla parádní druhá třetina. Kluci hráli s chutí a bylo na nich vidět, že se chtějí s domácím ledem rozloučit vítězstvím.“ Po utkání v Písku: „Stejně jako ve dvou předchozích vzájemných zápasech jsme hráli se zaslouženým vítězem soutěže solidní partii. Na našem týmu byla snaha hrát, protože s Pískem je to vždycky hlavně o hokeji. Vyzdvihl bych brankáře Romana Nováka, který zachytal parádně.“ 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality