JUNIOŘI: Táborští mladíci ukořistili poprvé v sezoně cenný skalp Kolína

08.01.2016 23:23, autor: Pavel Šácha

Junioři táborského HC si začátek tohoto víkendu náležitě zpříjemnili. Se svým soupeřem z Kolína prohráli oba předchozí sezónní zápasy o gól, tentokrát nad ním ovšem drželi vrch a dovedli utkání k nečekaně hladké výhře 5:1. Základ k ní položili dvěma bleskovými góly v úvodu utkání. Jejich soupeř si vzal hned poté oddechový čas a ještě v první části snížil na 2:1, těsně před první sirénou však domácí odpověděli třetím zásahem, a pak už neomylně mířili k cennému vítězství.

JUNIOŘI: Táborští mladíci ukořistili poprvé v sezoně cenný skalp Kolína

HC Tábor - SC Kolín

5:1 (3:1, 0:0, 2:0)

Pátek, 8.1.2016 19:30 - Junioři

 

Branky a nahrávky: Růžek (Václav Prchal), Veřtát (Zayml), Václav Prchal (Hošek), Vojtěch Prchal (Václav Prchal), Pospíchal (Václav Prchal, Hlaveš).

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Průběžné skóre: 2:0, 2:1, 5:1  

HC TÁBOR: Petřík – Hájek, Skalický, Růžek, Hlaveš, Horák, Hošek – Kadilák, Pospíchal, Brož – Novák, Václav Prchal, Vojtěch Prchal – Veřtát, Zayml, Slavík.

Jaroslav Drda, trenér juniorů HC Tábor: „Kluci odehráli velice solidní zápas a patří jim za to dík. Dobře v něm bránili, dařilo se jim v zakončení a velmi dobrý výkon podal i brankář. Získali jsme zaslouženě tři body a jsme spokojeni.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • MIlan Dančišin na Sport 5 už v sobotu

  Pá 11.10. |

  Televizní stanice Sport 5 přednedávnem natáčela v šatně HC Tábor další díl svého pořadu Ukaž se. Jeho hlavní postavou byl útočník Milan Dančišin. Na obrazovkách Sport 5 uvidíte tuto "táborskou" epizodu už v sobotu 12. října od 11 hodin.

 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.09. |

  Útočníka Ondřeje Šulka vyzpovídal server hokej.cz. Na přetřes přišly otázky na nečekaný konec v Kadani, výhody i radosti v současném táborském angažmá i na blízkou budoucnost tohoto dvaadvacetiletého hráče. 

  Více...
 • Sekce Před oponou, za oponou na webu ožívá

  Út 10.09. |

  V sekci Před oponou, za oponou na hlavním panelu se od nové sezony začnou opět objevovat zajímavosti a perličky ze zákulisí táborského hokeje. Premiérově představujeme masku táborského brankáře Michala Nováka.  

 • NYMBURK ODSTOUPIL Z DRUHÉ LIGY!

  St 21.08. |

  Do harmonogramu třetí nejvyšší soutěže zasáhla v tomto týdnu nepříjemná zpráva. Odchody trenéra i řady hráčů z Nymburka a další letní dění v tomto kubu vyústily v jeho odstoupení z druhé ligy. Táborští tak přišli o jednoho ze soupeřů ve skupině Střed. Rozlosování soutěže by se podle webu hokej.cz měnit nemělo. 

  Více...
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

Starší aktuality