JUNIOŘI: Start odvetných bojů se doposud vítězně naladěnému týmu hrubě nevydařil

10.12.2019 00:03, autor: Pavel Šácha

Nadstavbová část regionální ligy juniorů se v uplynulém týdnu přehoupla do odvet. Táborští mladíci prošli úvodním šestizápasovým dějstvím jako nůž máslem a opanovali výsluní tabulky, vstup do druhé části soutěže jim ale hrubě nevyšel. Ve čtvrtek si dojeli pro debakl do sousední Soběslavi, která tak navázal na výhry ze základní části a oplatila kohoutům porážku 5:10 z úvodní nadstavbové partie. Bodově i střelecky naprázdno vyšel oslabený tým Tábora v nedělním střetnutí na stadionu Hvězdy Praha.

JUNIOŘI: Start odvetných bojů se doposud vítězně naladěnému týmu hrubě nevydařil

Spartak Soběslav - HC Tábor

8:2 (3:1, 3:1, 2:0)

Čtvrtek, 5.12.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 2. Houdek (Novák), 13. Houdek (Kratochvíl, Pánek), 16. Novák (Kratochvíl, Klečacký), 21. Máca (Himpan, Slabý), 35. Houdek (Kratochvíl), 36. Himpan (Pánek), 45. Himpan (Slabý, Čížek), 60. Himpan (Slabý) - 11. Knobloch (Štekr), 32. Bednář (Přívozník).

  Vyloučení: 3:2   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Hřebíček (36. Bláhová) - Štekr, Šedivý, Keřka, Polák, Malý, Bouška - Knobloch, Adamec, Chocholoušek - Duda, Přívozník, Barták - Bednář, Růžička, Komma.

Hvězda Praha - HC Tábor

6:0 (0:0, 3:0, 3:0)

Neděle, 8.12.2019 0:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 33. Searle (M. Najman, Patočková), 34. Jurda (Slavata, Richtr), 35. Patočková, 45. Kulich, 49. Topol (Patočková), 54. Slavata (Searle).

  Vyloučení: 8:9 - navíc Komma (Tábor) 5+OK.   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0  

HC TÁBOR: Bláhová - Štekr, Šedivý, Keřka, Bouška, Malý - Knobloch, Adamec, Chocholoušek - Bednář, Přívozník, Komma - Polák, Růžička.


Jindřich Čeřenský, trenér juniorů HC Tábor – po utkání v Soběslavi: „Hráči si mysleli, že když v prvním kole soupeře bez potíží porazili, půjde to tentokrát samo. To se ale samozřejmě nestalo. Domácí nás v nasazení předčili, dostali se zaslouženě do vedení, a to si poměrně v pohodě dokázal pohlídat, i když jsme si vytvořili spoustu šancí na korekci výsledku. Přístup týmu nás každopádně hodně zklamal." Po utkání na Hvězdě: „K zápasu jsme odjeli se třinácti hráči. První třetinu jsme ještě udrželi na 0:0, pak na nás ale soupeř vlétl a převaha Hvězdy, kterou považujeme za možná nejsilnější tým ve skupině, byla výrazná. Pochvalu si i přes porážku každopádně zaslouží Kristýna Bláhová v bráně.“           

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality