JUNIOŘI: Kohouti vyválčili další dva skalpy a pevně vládnou ligové nadstavbě

25.11.2019 01:19, autor: Pavel Šácha

Úvodní část bojů v nadstavbové ligové skupině M vyšla juniorskému výběru HC Tábor na výbornou. Sedm tříbodových výher ho bezpečně usadilo na čele tabulky se čtyřbodovým náskokem a zápasem k dobru na druhou Hvězdu. O víkendu plnili mladí kohouti náročnější úkol v pátečním střetnutí s Benátkami nad Jizerou, kde zpečetili své vítězství až v závěrečných minutách. Snadnější cestu k vítězství, ovšem lemovanou zajímavými událostmi našli hráči Tábora v neděli proti početně oslabenému B-týmu Liberce z Lomnice nad Popelkou. Utkání začalo s hodinovým zpožděním, neboť delegovaní rozhodčí se věrni původnímu rozpisu chystali na zápas ve městě pod Ještědem. Situaci nakonec vyřešil záskok domácích sudích Langa a Hřídela. Další pozoruhodností je bezesporu nevídaná kanonáda domácího forvarda Maxmiliána Kommy.

JUNIOŘI: Kohouti vyválčili další dva skalpy a pevně vládnou ligové nadstavbě

HC Tábor - HC Benátky n/J.

6:3 (1:1, 2:1, 3:1)

Pátek, 22.11.2019 19:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 19. Chocholoušek (Štekr), 23. Přívozník (Barták), 28. Bednář (Bouška, Komma), 55. Bouška (Přívozník, Komma), 56. Knobloch (Štekr, Chocholoušek), 60. Přívozník - 19. Hadžega (Hejňák), 26. Hadžega, 57. Dostál.

Rozhodčí: Urban - Kotounová, Lang.   Vyloučení: 3:4   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Bláhová – Štekr, Šedivý, Bouška, Malý, Polák, Keřka – Knobloch, Adamec, Chocholoušek – Barták, Přívozník, Duda – Komma, Růžička, Bednář – Ent, Melichar.

HC Tábor - Bílí Tygři Liberec

10:3 (2:2, 5:0, 3:1)

Neděle, 24.11.2019 17:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 10. Přívozník (Duda), 15. Komma (Přívozník, Duda), 28. Komma (Přívozník), 29. Komma (Duda), 31. Adamec (Knobloch), 35. Knobloch (Chocholoušek, Štekr), 37. Komma (Keřka, Přívozník), 46. Komma (Duda), 50. Šedivý (Komma, Duda), 53. Komma (Duda) - 6. Jonák (Kulda, Berka), 13. Jonák, 53. Bartoš.

Rozhodčí: Lang - Hřídel.   Vyloučení: 4:5   Využití: 1:1   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Hřebíček - Štekr, Šedivý, Bednář, Malý, Polák, Keřka – Knobloch, Adamec, Chocholoušek – Barták, Přívozník, Duda – Komma, Růžička, Ent – Melichar.

.

 
 
Více fotek...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Štěpán Kadilák pro Táborsko

  Út 09.06. |

  Středeční vydání Týdeníku Táborsko (10. 6.) přinese rozhovor s šéftrenérem mládeže HC Tábor Štěpánem Kadilákem na téma uplynulé i nadcházející sezony.   

 • NOVÁ ANKETA

  Pá 29.05. |

  Mužstvo HC Tábor už zná jména svých soupeřů v novém ročníku druhé ligy. Který z nich ve vás probouzí největší zájem? Hlasovat můžete do soboty 6. června v nové anketě na hlavní stránce tohoto webu. 

 • KRAJSKÁ LIGA NABÍDNE BOMBU?

  St 27.05. |

  Jihočeští činovníci už mají na stole všechny přihlášky do nového ročníku krajské ligy mužů. Jednu z nich podal i zcela nový tým na krajské mapě, prozatím pod názvem MH Hockey Academy České Budějovice. A bude to velmi atraktivní zpestření! Nejasná je naopak situace kolem jindřichohradeckého hokeje.

  Více...
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
Starší aktuality