Další nová tvář pro táborskou defenzívu: do přípravy se zapojil obránce Jan Radoš

09.06.2019 23:36, autor: Pavel Šácha

Táborští hokejisté přivítali v přípravě na druhou ligu další novou tvář. Ještě do tréninků na suchu se v tomto týdnu připojil obránce Jan Radoš.

Další nová tvář pro táborskou defenzívu: do přípravy se zapojil obránce Jan Radoš


Jedenadvacetiletý bek strávil mládežnická léta v barvách Českých Budějovic a Písku. Z juniorky Motoru se před sezonou 2017 – 2018 přesunul do kádru David servisu České Budějovice, kterému odváděl ve dvou uplynulých sezonách třetí nejvyšší soutěže velmi cenné služby.

Jan Radoš je po Václavu Beranovi a Dominiku Havelkovi třetí plánovanou posilou zadních řad kohoutů. V příštích dnech a týdnech zacílí proud finálních jednání HC Tábor s potencionálními novici v kádru na ofenzivní linii.

Jan Radoš:
https://www.hokej.cz/hrac/16884/career?stats-section=all

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Nejvíce táhnou Bruslaři z Brodu

  Po 12.08. |

  Na kterého soupeře v přípravě kohoutů na novou sezonu jsou fanošuci nejvíce zvědaví? Podle ankety na tomto webu, do které se zapojilo 145 respondentů, se nen njevyšším stupínku zájmu ocitl celek z Havlíčkova Brodu. Další týmy se za ním poskládaly v pořadí Příbram, junioři Motoru České Budějovice (již odehráno), Klatovy a Moravské Budějovice).   

 • ANKETA NA WEBU

  Út 06.08. |

  Ve spodní části titulní strany tohoto webu najdete novou anketu na téma přípravy druholigového A-týmu. Týká se jeho předsezónních zápasových vystoupení.

 • Lukáš Sladkovský míří do Anglie

  Čt 11.07. |

  Útočník Lukáš Sladkovský, který v uplynulé druholigové sezoně hájil i barvy HC Tábor, se o místo v kádru prvoligové Slavie, se kterou trénoval, rvát nebude. Podle serveru hokej.cz zamíří jeho budoucí kroky do Anglie, kde bude hájit barvy týmu Raiders IHC Romford.  

 • Golden Dragon najde azyl ve Slaném

  Po 17.06. |

  Za konfrontací s čínským hokejem nebudou táborští hokejisté jezdit do původně avizovaného Berouna, ale do Slaného. Právě tam by měli reprezentanti týmu Golden Dragon hrát své domácí zápasy, přičemž trénovat budou na kladenském zimním stadionu. 

 • Druhá liga pětikolově?

  St 12.06. |

  Ve čtvrtek se zřejmě definitivně rozhodne o konečné podobě druhé hokejové ligy v ročníku 2019 - 2020. Ještě předtím se objevil námět na zvýšení počtu plánovaných zápasů základní části, který většina klubů podporuje. Dostavila se také žádost Kolína o přeřazení do skupiny Sever. Jak bude nakonec soutěž vypadat?

  Více...
Starší aktuality