8. TŘÍDA: U Otavy Kohouti nebodovali, Veselí je doma okradlo čtyři vteřiny před koncem

23.11.2016 22:37, autor: Pavel Šácha

Hráči táborské osmé třídy mohou být dvou ligových vystoupeních z minulého týdne právem smutní. Po nepovedeném a prohraném duelu ve Strakonicích měli doma blízko k vítězství nad sousedním Veselím nad Lužnicí, gól z posledních vteřin střetnutí ale ostrouhal jejich zisk na jediný bod.

HC Strakonice - HC Tábor

6:3 (3:1, 3:1, 0:1)

Čtvrtek, 17.11.2016 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Eremiáš, Havlíček (Kundrát), Havlíček.

  Vyloučení: 6:6   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 19:22  

HC TÁBOR: Machálek - Křepelka, Kofroň, Adamec, Krch, M. Janda, J. Janda - Havlíček , Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Hanzal, Zátopek.

HC Tábor - Veselí nad Lužnicí

5:5 (2:0, 0:2, 3:3)

Sobota, 19.11.2016 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Šťastný ( Sviták ,Ent), Eremiáš, Havlíček (Eremiáš, Sviták), Křepelka, Kundrát (Havlíček, Eremiáš).

  Vyloučení: 4:5   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 26:24  

HC TÁBOR: Machálek – Křepelka, Adamec, Kofroň, Šrubař, Janda, Havlíček – Eremiáš, Kundrát, Ent, Sviták, Šťastný, Hanzal.

Arpád Györi, trenér 8. třídy HC Tábor – po utkání ve Strakonicích: „Zápas se nám vůbec nepovedl. O jeho osudu rozhodla prakticky už první třetina. Také v dalším průběhu jsme měli velký problém se prosadit, protože soupeř dobře zhušťoval střední pásmo a k ničemu nás nepustil.“ Po utkání s Veselím nad Lužnicí: „Celý zápas byl vyrovnaný. My jsme v něm soupeři vždycky odskočili na rozdíl dvou branek, ale pak jsme si neodpustili zbytečné chyb a hosté toho využili k vyrovnání. Smutné je, že jsme ještě chvíli před koncem vedli 5:3, a přesto jsme utkání nedotáhli k vítězství. Gól na 5:5 jsme inkasovali při hře čtyř proti šesti jen čtyři sekundy před koncem.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality