8. TŘÍDA: Po zlepšení přišel zase pád do hlubiny, dvojutkání Kohoutům nevyšlo

24.01.2018 02:03, autor: Pavel Šácha

Hráči nejstaršího žákovského výběru tentokrát svým trenérům příliš radosti neudělali. Po čtrnáctibrankovém debaklu na veselském ledě sice dlouhou dobu sympaticky drželi krok s českobudějovickým Motorem, ale závěr střetnutí mu zcela odevzdali a byla z toho další příliš hladká porážka.

Veselí nad Lužnicí - HC Tábor

14:1

Sobota, 20.1.2018 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Makovec.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Apoštol - Janda, Prošek, Herda, Klečacký - Mareš, Koreš, Zátopek - Kolací, Syrovátka, Makovec.

HC Tábor - Motor Č. Budějovice

1:7

Neděle, 21.1.2018 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Mareš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Jansa - Vylít, Cícha, Herda, Janda, Prošek, Klečacký - Makovec, Ent, Zátopek - Koreš, Mareš, Sviták - Kolací, Duben, Syrovátka.


Jan Boháč, trenér 8. třídy HC Tábor – po utkání ve Veselí nad Lužnicí:
„Z naší strany to byl od A do Z naprosto strašidelný zápas. Před ním jsme odehráli čtyři nebo pět velmi solidních utkání, ale tohle byl návrat zpět do černé díry. Je to pro mě opravdu velké zklamání.“
Po utkání s Motorem České Budějovice: „Motor má lepší tým než Veselí, přesto jsme s ním pětapadesát minut hráli velice slušný zápas. Za stavu 1:3 jsme měli několik příležitostí zaútočit na vyrovnání. Bohužel po nešťastném zranění jednoho z našich hráčů mužstvo totálně zkolabovalo a nechalo si dát čtyři góly, takže z toho byl další hodně špatný výsledek.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Potvrzeno: Dominik Pavlát je v Plzni!

  Út 12.05. |

  Odchovanec táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se dočkal odměny za skvělou prvoligovou sezonu v barvách Chomutova. V příštím ročníku bude rozvíjet svůj ohromný talent a hokejové kvality v barvách extraligové Škody Plzeň. Hodně štěstí, Dominiku!

 • HC Tábor na Jihočeském hokeji

  St 08.04. |

  Uznávaný jihočeský hokejový redaktor Ladislav Lhota si povídal s koučem Arpádem Györium a společně se ohlédli za působením kohoutů v předčasně skončené druholigové sezoně.  

  Více...
 • Hokej.cz vyzdvihl táborské fanoušky

  Ne 22.03. |

  Web českého hokeje www.hokej.cz se ohlédl za zajímavými okamžiky v uplynulém ročníku druhé ligy skupiny Střed. Dvě z kapitol tohoto článku patří táborskému hokeji.

  Více...
 • Ondřej Šulek na hokej.cz

  Po 16.03. |

  Útočník HC Tábor Ondřej Šulek poskytl rozhovor oficiálnímu webu www.hokej.cz. 

  Více...
 • Jak je zimní stadion otevřený

  Pá 13.03. |

  Informace týkající se vyklizení šaten jednotlivých mužstev. zimní stadion bude otevřený v pátek 13. března do 16 hodin. O víkendu je zavřený a od pondělí 16. března až do odvolání bude mít otevřeno od 6 do 15 hodin. 

Starší aktuality