8. TŘÍDA: Osmáci napodobili dorost a zápas na Motoru otočili ve svůj prospěch

08.10.2018 23:25, autor: Pavel Šácha

Také v soutěži nejstarších žákovských mužstev se stalo hájemství Motoru zaslíbenou zemí pro táborské hokejové barvy. Hráči osmé třídy dokázali v průběhu poslední třetiny vymazat jednobrankové manko, a nakonec si z krajského města odvezli cenné vítězství.

Motor Č. Budějovice - HC Tábor

3:4 (1:0, 2:2, 0:2)

Neděle, 7.10.2018 0:00 - Starší žáci A

Branky a nahrávky: - Šindelář (Lutovský), Kofroň (Kolací), Seidl (Pospíchal), Seidl (Cícha, Pospíchal).

Vyloučení: 3:2   Využití: 0:1   Góly v oslabení: 0:0   Střely: 24:14

HC TÁBOR: Jansa, Noháč - Cícha, Šťastný, Eichler, Kolací, Štefka - Kofroň, Duben, Eremiáš, Seidl, Lutovský, Šindelář, Pospíchal, Kupka.

Arpád Györi, trenér 8. třídy HC Tábor: „Nástup do utkání se nám zrovna moc nepovedl. V první třetině jsme si dali vlastní gól a následně jsme inkasovali podruhé, což nás dostalo do herní nepohody. Soupeř na nás vyrukoval s poměrně agresivnějším pojetím hokeje, takže jsme změnili způsob hry a tento krok nám vyšel. Dvěma góly jsme se vrátili zpátky do utkání, jenže ještě před koncem druhé části jsme bohužel znovu inkasovali. Před poslední třetinou jsem musel zvýšit hlas, protože jsme cítili, že je domácí tým hratelným soupeřem. To se také potvrdilo; kluci odehráli poslední třetinu velmi dobře a díky dvěma vstřeleným gólům jsme dotáhli zápas k vítězství.“