8. TŘÍDA: Krutý debakl na Slavii, domácí výhra a velký potlesk pro trenéra Letňan

06.02.2018 22:56, autor: Pavel Šácha

Nejstarší žákovský výběr HC Tábor prošel o víkendu dvojitou pražskou prověrkou. Na ledě pražské Slavie se po slibném vstupu do utkání marně bránil domácí gólové lavině, která se zastavila na čísle 17. O to větší radost mohli mít hráči i trenéři z domácího triumfu nad letňanskými Letci. Ještě víc než domácí vítězství ovšem zahřálo u srdce málo vídané fair play gesto hostujícího kouče Franka Kučery. Co mu předcházelo? Za stavu 3:2 odpískal mladý sudí Ondřej chybně technický gól ve prospěch domácích, a to ještě předtím, než postižený hráč svůj únik opravdu úspěšně zakončil. Svůj verdikt poté přehodnotil, a přestože puk skončil v síti, branku neuznal a nařídil jen trestné střílení. Táborský hráč se k němu rozjel, ale gólman hostů na předchozí popud svého kouče branku opustil a nechal ho skórovat.

Slavia Praha - HC Tábor

17:2 (6:2, 6:0, 5:0)

Pátek, 2.2.2018 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: - Kofroň (Sabiniok, Koreš), Koreš.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

SLAVIA PRAHA: Apoštol – Janda, Eichler, Vylít, Klečacký, Kolací, Voráček – Mareš, Koreš, Zátopek – Duben, Herda, Prošek – Sabiniok, Kofroň.

HC Tábor - HC Letci Letňany

4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Neděle, 4.2.2018 0:00 - 8. třída

 

Branky a nahrávky: Kofroň, Prošek (Sviták), Sabiniok (Kofroň), Prošek.

  Vyloučení: 0:0   Využití: 0:0   Góly v oslabení: 0:0  

HC TÁBOR: Jansa – Janda, Cícha, Vylít, Klečacký, Kolací, Voráček – Mareš, Koreš, Zátopek – Duben, Herda, Prošek – Sabiniok, Kofroň, Syrovátka.


Jan Boháč, trenér 8. třídy HC Tábor – po utkání na Slavii: „Ještě v polovině první třetiny byl stav nerozhodný 2:2, ale pak už nás domácí tým jasně přehrál a nedal nám ani tu nejmenší šanci, abychom uhráli příznivější výsledek.“
Po utkání s Letci: „Zápas byl od začátku vyrovnaný. Pro naše mužstvo je utkání, které dokáže z vyrovnaného průběhu strhnout ve svůj prospěch, ohromně cenné. Kluci tušili, že si v něm mohou sáhnout na body, a hráli opravdu s nasazením. Všechno pak bylo podpořené výborným výkonem brankáře. Musím ještě jednou moc poděkovat kouči Franku Kučerovi za jeho úžasné gesto.“         

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Aktuality/píší o nás
 • Tomáš Matušík povede A-tým Písku

  Čt 16.06. |

  Klub IHC Králové Písek dnes oficiálně odtajnil jméno nového trenéra svého druholigového A-týmu. A pro táborské fanoušky se jedná o velmi pikantní záležitost - rivala od Otavy povede v nadcházející sezoně táborský kouč Tomáš Matušík, strůjce řady novodobých úspěchů A-mužstva kohoutů a v několika dosavadních sezonách lodivod extraligového dorostu HC Tábor. Popřejme sportovně Tomáši Matušíkovi v jeho novém působišti hodně štěstí.   

 • Co prozrazuje maska Ondřeje Koryťáka

  Pá 20.05. |

  Brankářská maska táborského mladíka Ondřeje Koryťáka se stala terčem pokračování seriálu o symbolice masek na webu hokej.cz. Co o ní mladý gólman kohoutů prohlásil?

  Více...
 • PŘIPRAVUJEME...

  Po 25.04. |

  Obsáhlý rozhovor s trenérem A-týmu HC Tábor Arpádem Györim o úspěšném uplynulém ročníku. Sledujte v příštích dnech náš klubový web. 

 • Rozhovor s Kubou Suchánkem

  Pá 18.03. |

  Server hokej.cz přinesl rozhovor s vítězem Radegast Indexu za měsíc leden: Táborákem každým coulem Jakubem Suchánkem

  Více...
 • Finalisté II. ligy už jsou kompletní

  Ne 13.03. |

  Obsazení finále už zná i skupina Sever. Dvůr Králové zdolal v rozhodující sedmé bitvě Mostecké lvy 3:2 po samostatných nájezdech a v boji o účast v kvalifikaci vyzve Letňany. Finálové série startují ve středu: Tábor - Příbram, Letňany - Dvůr Králové, Nový Jičín - Opava.  

  Více...
Starší aktuality