ŽÁCI: Hráči 7. třídy proti Motoru mocně dotahovali, chyběl jim jediný krůček

04.03.2024 17:27, autor: Pavel Šácha

O uplynulém víkendu si hráči žákovských týmů HC Tábor na mistrovské body nesáhli. Sedmákům a o rok mladšímu výběru nepomohl k vymazání domácích porážek s výše postavenými soupeři ani sympatický finiš. Celek 5. třídy v Soběslavi vedl, v dalším průběhu se mu podařilo dorovnat dvoubrankový náskok soupeře, ale brzy po gólu na 3:3 znovu inkasoval a tentokrát už na to odpověď nenašel.

7. třída

HC TÁBOR – MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE 5:6 (1:4, 0:1, 4:1)

Branky: 11. Vítovec (Přitasil), 41. Svoboda, 46. Svoboda, 54. Fris (Svoboda), 58. Svoboda (Vítovec) – 9. Binter (Makovička), 13. Matějka, 17. Hanzal (Vokatý), 18. Vašek (Vlček), 33. Vávra (Vokatý), 52. Vašek. Rozhodčí: Eremiáš – Ent, Hlaváč. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:1. Diváků: 55.
Složení táborského týmu: Janovský (Kašpar) – Šefčíková, Miadok, Ručka, Kubašta, Janovská, Fabišík – Přitasil, Pejša, Vítovec, Rezek, Gruber, Dušek, Fris, Svoboda.

6. třída

HC TÁBOR – LETCI LETŇANY 4:6 (2:2, 0:3, 2:1)

Branky: 2. Pešina (Zákostelecký), 6. Vaněk (Soldát, Ošmyk), 53. Soldát (Ošmyk, Kočí), 57. Pešina (Soldát, Paleček) – 12. Novák (Souček, Varchola), 16. Varchola (Souček), 21. Honzíček, 28. Kryšová, 38. Varchola (Kubeš), 60. Varchola. Rozhodčí: Votápek – Eremiáš. Vyloučení: 5:4. Využití: 0:1. Diváků: 55.
Složení táborského týmu: Mareš – Dimitrova, Vaněk, Mládek, Sedláček – Komínek, Ošmyk, Pešina, Kočí, Paleček, Raszka, Zákostelecký, Soldát, Dimitrov.

5. třída

SPARTAK SOBĚSLAV – HC TÁBOR 5:3 (1:1, 2:1, 2:1)

Branky: 11. Nekněz (Petrů), 31. Vlk (Nekněz), 31. Macháček (Petrů), 52. Nekněz (Vlk), 58. Šopejstal (Petrů) – 7. Soldát, 34. Soldát, 51. Novotný (Drtina). Rozhodčí: Šrubař – Křiklán. Vyloučení: 2:5. Využití: 0:0. Diváků: 55.
Složení táborského týmu: Michálek (Balvín) – Ryšavý, Čech, Vondráková, Kříž, Susková – Koudelka, Kubašta, Schwarz, Novotný, Drtina, Šenkýř, Soldát.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality