JUNIOŘI: Patnáct gólových úderů Ledním Medvědům se tentokrát rodilo z průměru

05.02.2024 02:05, autor: Pavel Šácha

Na táborském ledě se v neděli večer pálilo jako u Verdunu. Juniorský výběr HC Tábor přivítal poslední tým tabulky regionální ligy z Pelhřimova a podle očekávání bez jakýchkoliv starostí dokráčel k dalšímu vítězství. Navzdory patnácti vstřelených brankám kohoutů ovšem hodnocení trenéra Štěpána Kadiláka tentokrát oslabilo v přílivu pochvalných slov.

HC Tábor - L. Medvědi Pelhřimov

15:3 (5:1, 4:1, 5:0)

Neděle, 4.2.2024 17:45 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 7. Šindelář (Říha), 9. Suchan (Šimák, Němeček), 16. Špánek, 17. Janda (Bouška), 18. Klíma (Suchan, Šimák), 26. Šimák (Suchan), 27. Říha (Šindelář), 35. Němeček (Suchan, Šimák), 40. Pospíchal (Bejšák), 46. Vrba (Křepelka), 48. Šimák (Němeček), 51. Šindelář (Pospíchal, Bouška), 56. Vrba (Němeček), 58. Říha (Šindelář, Pospíchal), 59. Lang (Křepelka) - 15. Zukal (Štos, Lagron), 32. Mojžíš (Lagron), 42. Hájek (Bartoška).

Rozhodčí: Ondřej - Hlaváč.   Vyloučení: 1:3   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 70

HC TÁBOR: Šrámek (31. Pulda) – Klíma, Šťastný, Janda, Bouška, Bejšák, Mrázek, Anděl – Suchan, Šimák, Němeček – Říha, Šindelář, Pospíchal – Špánek, Fencl, Kupka – Vrba, Křepelka, Lang.

L. MEDVĚDI PELHŘIMOV: Roh – Kain, Burget, Nedorost, Hájek, Štos – Bartoška, Sepekář, Mojžíš, Buzek, Procházka, Zukal, Lagron, Soukup, Hlava.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor: „Zápas se poměrně těžko hodnotí. Výsledek 15:3 je pro nás samozřejmě příznivý, ale náš výkon tentokrát nebyl v mých očích takový, s jakým bychom mohli být úplně spokojení. Plno věcí jsme podceňovali a situace nedohrávali tak, jak bychom měli. Zápas postrádal tempo, což bylo samozřejmě dané i silou soupeře, ale oproti zápasům v minulém týdnu to od nás rozhodně nebylo ono. Doufám, že si z toho vezmeme ponaučení a v příštím utkání za to vezmeme na sto procent, abychom se co možná nejlépe připravili na nadstavbu.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality