VÍKENDOVÝ PROGRAM VÝBĚRŮ HC TÁBOR

26.01.2024 22:49, autor: Pavel Šácha

SOBOTA 27. LEDNA:

2. třída: miniturnaj v Táboře, soupeři Vimperk (10.00), Třeboň (12.20)
5. třída: HC Tábor – Veselí nad Lužnicí (15.00)
Junioři: Strakonice – HC Tábor (14.30)
Dorost: Jihlava – HC Tábor (12.00)
7. třída: Motor České Budějovice – HC Tábor (11.15)
6. třída: Říčany – HC Tábor (10.45)

NEDĚLE 28. LEDNA:

6. třída: HC Tábor – Mladá Boleslav (12.00)
8. třída: HC Tábor – Jiskra Humpolec (14.15)
Junioři: HC Tábor – Střelci Jindřichův Hradec (16.45)
9. třída: Mladá Boleslav – HC Tábor (12.00)
3. třída: Motor České Budějovice - HC Tábor (13.00)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborští mladíci nadchli

  St 10.07. |

  Extraligoví táborští mladíci z týmů dorostu a 9. třídy prokázali na červnových svazových testech perfektní připravenost a zařadili se v tomto směru mezi absolutní tuzemskou elitu. Sklidili tím velké uznání a v neposlední řadě zájem webu hokej.cz. Naše redakce se k testům na svazovém poli během července ještě jednou vrátí.

  Více...
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
Starší aktuality