Kozlové dorosteneckou zálohu potrápili, nakonec ale z Popovic body odvezla

24.01.2024 17:43, autor: Pavel Šácha

Až po nečekaně urputném boji dokráčeli hráči táborského dorosteneckého B-týmu (se zázemím v Soběslavi) k dalšímu vítězství v regionální lize. Na velkopovickém stadionu jim kladli domácí hráči tuhý odpor a do poslední chvíle drželi druhý tým tabulky v nejistotě bodového zisku.

SLAVOJ VELKÉ POPOVICE – HC TÁBOR B 5:6 (3:2, 0:2, 2:2)

Branky: 8. Loria (Hrubý), 13. Loria (Synek, Suda), 14. Kohoutek (Václavů, Kohoutek), 47. Loria, 53. Kohoutek (Loria, Kohoutek) – 10. Kachlík (Makovička, Květoň), 20. Makovička (Hanzal, Šrubař), 24. Šrubař (Vinš), 36. Pánková (Makovička), 47. Hanzal (Vinš), 52. Šrubař (Pánková, Vinš). Rozhodčí: Bejda – Anděl, Buček. Vyloučení: 5:5. Využití: 0:2. Oslabení: 0:1. Diváků: 28.
Složení B-týmu HC Tábor: Křiklán (Neduchal) – Růžička, Čančura, Makovička, Šrubař, Prokeš, Kachlík – Květoň, Botka, Sedláček, Hanzal, Pánková, Tuček, Švadlena, Kolář, Vinš, Boháč.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

 • Novinky k zimnímu stadionu v Táboře

  Pá 29.03. |

  Tábor chce letos vyměnit chladicí technologii na zimním stadionu. Oprava by neměla zpozdit začátek příští sezony. Je možné, že se při rekonstrukci mírně změní i parametry ledové plochy. Tvar hrací plochy bude odpovídat i kritériím pro mezinárodní zápasy, které by se pak v Táboře mohly konat. Město navíc plánuje výstavbu druhé ledové plochy, která by měla vzniknout v blízkosti zimního stadionu. 

  Více...
 • Letňany jsou ve čtvrtfinále

  Út 19.03. |

  Jediný gól z hole zkušeného Pavla Mrni rozhodl o vítězství Letňan v pondělním čtvrtém zápase osmifinálové série na ledě Děčína. Jeho trefa z šesté minuty prodloužení znamená pro hostující Letce postup do čtvrtfinále, ve kterém si to rozdají s ambiciózním Chomutovem.    

 • Trenérský štáb A-týmu doplní v play-off Milan Dančišin

  Po 11.03. |

  Na lavičce A-mužstva bude v letošním play-off druhé ligy působit trenérský triumvirát. Stávající kouče Richarda Loba a Jakuba Grofa doplní do trojice lodivod extraligového dorostu Milan Dančišin st., který už si letos práci na lavičce "áčka" vyzkoušel ve dvou utkáních. Popřejme trenérům i jejich týmu hodně zdaru.

 • K osmifinále mají blíže Benátky a Kobra

  Út 05.03. |

  Úterní zahajovací zápasy předkola play-off přiblížily k branám osmifinále oba hostující celky. Benátky nad Jizerou si odvezly vítězství 4:3 z Ústí nad Labem, Kobra Praha vyhrála 4:1 v Mostě. Odvetné zápasy se hrají ve čtvrtek 7. března od 18 hodin v Benátkách a v Praze.   

  Více...
Starší aktuality