Díky! V projektu Kauflandu Puky pomáhají se příznivci HCT činili, jejich klub zvítězil

08.12.2023 16:51, autor: Pavel Šácha

Nedávno skončený první ročník projektu společnosti Kaufland s názvem Puky pomáhají znovu ukázal, jak pevné pouto spojuje obyvatele Tábora a okolí s ledním hokejem.

Díky! V projektu Kauflandu Puky pomáhají se příznivci HCT činili, jejich klub zvítězil


Právě klub HC Tábor se těšil na jihu Čech nejvýraznější podpoře zákazníků prodejen Kauflandu, posbíral do svých tubusů nejvíce puků za nákupy nad 300 Kč a stal se v rámci regionu vítězem celé akce. Jejím smyslem je podpořit rozvoj tuzemského mládežnického hokeje. Od Kauflandu coby oficiálního partnera českého hokeje obdrží vítězný táborský klub příspěvek na trenéra v hodnotě 120 000 Kč, pozvánku na meziregionální turnaj mládeže, a také tréninkové dresy.
 „Děkujeme všem, kteří nás v projektu podpořili a pomohli nám k tomuto prvenství,“ nechal se slyšet manažer mládeže HC Tábor Jaroslav Drda. „Znovu se ukázalo, že hokej není Táborákům lhostejný, což nás samozřejmě moc těší,“ dodal.

Dodejme, že druhé místo obsadil v daném regionu klub IHC Králové Písek (50 000 Kč na dresy nebo hokejové vybavení) a třetí HC Strakonice (25 000 Kč na sportovní výživu).

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Táborská reprezentační stopa

  St 31.01. |

  V tuzemském hokejovém kalendáři se blíží vlna mládežnických reprezentačních akcí. V plánech trenérů národních výběrů nechybějí ani hráči, kteří vzešli z táborské hokejové líhně. Ve dvacítce figuruje mezi náhradníky pro Turnaj pěti zemí ve švýcarském Klotenu útočník Vojtěch Spěváček, který aktuálně válí za juniorku Třince. Pro sedmnáctku se podobná konfrontace se čtyřmi špičkovými soupeři odehraje v Porubě a Kravařích. V soupisce náhradníků pro tuto akci je také jméno Antonína Klatovského, toho času ve službách plzeňské juniorky.

 • Stříbro pro Adélu. GRATULUJEME!

  Po 15.01. |

  Útočnice deváté třídy HC Tábor Adéla Pánková je vicemistryní světa! Soběslavská odchovankyně byla významnou součástí stříbrné party českých juniorek na právě skončeném světovém šampionátu ve švýcarskou Zugu. Srdečně gratulujeme! 

  Více...
 • Tadeáš Dvořák v barvách Písku

  St 03.01. |

  Brankář Tadeáš Dvořák si ve středu odbyl povedený debut v dresu sousedního IHC Králové Písek, kde bude hostovat až do konce ledna. Na ledě Chebu přispěl kvalitním výkonem k nesmírně důležité výhře Jihočechů 3:2 po prodloužení.

 • Chomutov v derby u Labe zvítězil

  Pá 29.12. |

  V pátek 29. prosince si chomutovští Piráti dojeli pro vítězství 4:2 k severočeskému rivalovi do Ústí nad Labem a v čele soutěže se dotáhli na táborský tým. Do čela průběžného pořadí je řadí jediný gól k dobru v celkovém skóre, kohouti zase mají lepší vzájemný zápas. 

 • Hronov zdolal Kobru, Vrchlabí nadělovalo

  St 27.12. |

  Ve středu 27. prosince se v rámci 26. kola odehrály dva zápasy druholigové skupiny Západ. Wikov Hronov si doma vyšlápl na pražskou Kobru, kterou porazil 4:1, vrchlabský Stadion rozdrtil před domácími příznivci Řisuty 9:2. V pátek 29. prosince zapečetí program kola atraktivní severočeský duel Ústí nad Labem versus Chomutov.    

Starší aktuality