JUNIOŘI: Svižný duel s hradeckými Střelci Táborští zvládli, na dostřel byla desítka

20.11.2023 16:09, autor: Pavel Šácha

Táborští junioři v neděli nastoupili k prestižnímu utkání s jindřichohradeckými Střelci a podobný zápas už potřebovali jako sůl. Ve rtuťovité partii s emotivním závěrem jim soupeř rozhodně nedal nic zadarmo, a přestože nakonec vytáhli skóre až na 9:2, museli zůstat soustředění a obezřetní po celých šedesát minut hry.

JUNIOŘI: Svižný duel s hradeckými Střelci Táborští zvládli, na dostřel byla desítka

HC Tábor - Střelci J. Hradec

9:2 (3:1, 3:0, 3:1)

Neděle, 19.11.2023 16:00 - Junioři

 

Branky a nahrávky: 4. Gajdolín (Šimák), 11. Gajdolín (Bouška, Fencl), 15. Mohyla (Sochůrek, Bouška), 21. Fencl (Suchan, Ondřej), 28. Rottenberg (Mohyla, Sochůrek), 40. Kupka (Špánek, Mrázek), 46. Říha (Špánek), 54. Prokop (Rottenberg, Gajdolín), 55. Šimák (Suchan) - 15. Makovec (Šimek, E. Zamazal), 52. D. Zamazal (Mareš).

Rozhodčí: Ondřej - Lutovský, Lang.   Vyloučení: 3:8 - naví Zevl OK a Dijanovic 10 minut OT (oba J. Hradec).   Využití: 1:0   Góly v oslabení: 1:0   Diváci: 90

HC TÁBOR: Šrámek (34. Moustafa) – Ondřej, Mrázek, Gajdolín, Šťastný, Bejšák, Bouška, Anděl – Suchan, Šimák, Fencl – Špánek, Říha, Kupka – Rottenberg, Mohyla, Sochůrek – Vrba, Němeček, Prokop.

STŘELCI J. HRADEC: Soukup (Petrů) — E. Zamazal, Slechan, Zevl, Elian — D. Zamazal, Pártl, Urban, Šimek, Kynčl, Makovec, Kolací, Mareš, Čeloud, Dijanovic.


ŠTĚPÁN KADILÁK, trenér juniorů HC Tábor:
„Utkání musíme hodnotit kladně, protože jsme ho vyhráli, a navíc výrazným rozdílem. Kluci k němu tentokrát přistoupili zodpovědně a byli si vědomi síly Střelců, protože po dlouhé době nás prověřil soupeř, který má určitou kvalitu. Ve značné části zápasu jsme byli dominantní a kladně hodnotíme i to, že hra už měla z naší strany nějaké parametry. Byly tam povedené akce a padaly hezké góly, takže jsme opravdu spokojeni, jen v tom musíme pokračovat.“

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Hokejové střípky
 • Adam Čížek je v Písku

  St 12.06. |

  Dvaadvacetiletý obránce Adam Čížek stráví nadcházející sezonu v barvách píseckých Králů. V uplynulém ročníku figuroval na soupisce táborského týmu, za který naskočil do 20 druholigových utkání. Dalších 16 zápasů odehrál v dresu mateřského Spartaku Soběslav v krajské lize.

 • Jakub Šedivý posílil Sokolov

  St 05.06. |

  Jednadvacetiletý odchovanec táborského hokeje Jakub Šedivý (ne)mění své působiště. Kmenový hráč Bílých Tygrů z Liberce bude formou hostování působit v prvoligovém Baníku Sokolov, nadále však zůstává i na soupisce libereckého extraligového týmu. Uplynulý ročník druhé nejvyšší soutěže strávil poctivý bek s četnými zkušenostmi z mládežnických reprezentací v barvách Kolína. Kubo, hodně štěstí v novém angažmá!          

  Více...
 • HC Tábor mezi tuzemskou špičkou

  Ne 02.06. |

  HC Tábor se zařadil do společnosti klubů, které získaly status jedné z akademií. Na pomyslné mapě ledního hokeje rozdělené do tří kategorií jich nově figuruje celkem 31. Podrobnosti přináší článek na hokej.cz.

  Více...
 • Dominik Pavlát míří do Finska

  Po 20.05. |

  Čtyřiadvacetiletý klenot táborské brankářské líhně Dominik Pavlát se chystá na své první zahraniční angažmá. Letošního finalistu extraligy s úspěšnou reprezentační zkušeností z turnajů Euro Hockey Tour zlákal do svých řad přední finský tým Ilves Tampere. Dominiku, přejeme hodně štěstí a spokojenosti v novém působišti      

    

  Více...
 • Finále extraligy s táborským puncem

  St 17.04. |

  První extraligové finále mezi Pardubicemi a Třincem neslo velmi výraznou stopu táborského hokeje, a to pruhovanou. Jedním ze dvou hlavních rozhodčích v úvodní bitvě o titul byl táborský odchovanec a někdejší výborný extraligový útočník Lukáš Květoň. Do pozice čárového arbitra byl nominován plánský Petr Šimánek, jenž rovněž trávil své hokejové roky u Jordánu. Oběma nezbývá než pogratulovat k nominaci do vrcholných extraligových bojů a popřát jim skvělý zrak a pevnou ruku při řízení případných dalších utkání.     

Starší aktuality